УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ: ЯК ВІДЗНАЧИТИ СВЯТО ГІДНО І ЯКІСНО

Серед святкового суцвіття свят 14 жовтня особливо шанованим є державне свято – День захисника України. Призначене указом Президента України в жовтні 2014 р., воно сьогодні є одним із найголовніших свят у нашій державі. Щоб відзначити його гідно і якісно, у програму дня відпочивальників дитячого центру включили цілий ряд різноманітних справ: 

 

  

о 10.00– на майдані урочистих подій відбулась церемонія до Дня захисника України та Дня українського козацтва за участю відпочивальників таборів «Сонячний» та «Зоряний» та почесних гостей;

 

з 11 до 12.00 – проходив творчо-розважальний «Покрівський ярмарок»;

 

з 15.00 до 16.00 – діти переглядали заздалегідь створенупредставниками усіх куренів виставку малюнків “Традиції українського війська”;

 

о 17.30 – діти старшого віку переглядали театральну постанову «Покров», для дітей молодшого і середнього шкільного віку по куренях проходили пісенно-ігрові програми з вивченням козацьких і стрілецьких пісень, народних ігор;

 

о 19.45 –діти зібралися на святкову ватру “Козак не боїться ні тучі, ні грому”.

 

На урочистій церемонії з нагоди державного свята були присутні Сергій Гуцалюк–начальник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті, учасник війни за Незалежність України, сержант резерву; Едуард Лебединський – генеральний директор ДП «УДЦ «Молода гвардія». Гості привітали дітей зі святом, закликали поважати історію і шанувати подвиги українських військових, що в наш час захищають кордони держави від ворога:

 

-    Я маю мрію, – сказав у своєму виступі Сергій Гуцалюк, – Це мрія про те, щоб Україна виборола перемогу у нинішній війні, щоб мужні українські воїни звільнили Донбас і Крим, щоб наша держава була по-справжньому вільною!

 

Церемонія на урочистому майдані цього святкового дня була особливо красивою. На її початку відбувся танцювальний флешмоб «Україна» у виконанні дівчаток в синьо-жовтому вбранні… Надзвичайно трепетним був танець від педагогів-організаторів-дівчат на тему ніжної пісні «Як ішов я вчора…» у виконанні Христини Соловій. А поява хлопців-захисників (педагогів-організаторів-юнаків) і парний їхній танець з дівчатами «Стежка» додали святковому дійству драматургії, емоційної виразності, глибокого змісту…

 

«Покрівський ярмарок» дозволив дітям порозважатися, прогулюючись його привабливими ятками, на яких і співають, і малюють, і граються, і сміються досхочу!

 

Ще однією важливою культурною подією дня стала постанова «Покров» у кінокоцертній залі, яку підготували для старшокласників діти й педагоги табору «Сонячний». Спостерігаючи за драматичним розвитком подій, хлопці й дівчата задумувалися над тим, який вплив має історія роду на життя кожної людини, аналізували, розмірковували, співпереживали. Чудові декорації, виразне музичне оформлення, костюми, чудова гра персонажів – усе це додавало впевненості в тому, що діти отримають сильні враження від постанови.

 

Завершила день яскрава ватра «Козак не боїться ні тучі, ні грому» – вона ще тісніше об’єднала у бажанні миру, добра і процвітання рідній Украні.

 

 

  • nnn1
  • nnn2
  • nnn3
  • nnn4
  • nnn5
  • nnn6
  • nnn7
  • nnn8


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки