УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ПЕРЕМОЖЦІ СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "МИ – КОЗАЦЬКОГО РОДУ НАЩАДКИ" ОТРИМАЛИ БУЛАВУ У СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Теплого сонячного ранку 14 жовтня, у світле свято Покрови Пресвятої Богородиці козаки "Сонячної" та "Зоряної" Січі зібралися на просторому майдані для оголошення довгожданої звістки – кому належить отримати БУЛАВУ… 

 

  

До козацької громади приєдналися почесні гості і козацька старшина – генеральний директор ДП "УДЦ "Молода гвардія" Едуард Лебединський та начальник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Сергій Гуцалюк.

 

-    Вітаю вас із завершенням цікавої спортивно-патріотичної гри, – звернувся до присутніх Сергій Гуцалюк. – Ми, українці справді є нащадками славних військових традицій: козацького війська, звитяг січових стрільців, воїнів Української повстанської армії, героїв сучасної війни за незалежність на Сході України.

Вірю, що і серед вас сьогодні присутні майбутні захисники України, а також майбутні спортсмени, вчені, міністри чи президенти. Памятайте, що ми маємо бути гідними нащадками свого роду!

 

Осавул Ігор Семенюта(фахівець з питань цивільного захисту, начальник служби рятування УДЦ "Молода гвардія") оголосив результати гри:

 

У віковій категорії Козачата перемогу отримали:

 

1 - Мужні діти (5 курінь Сонячна січ)

2 - Червона калина (15 курінь Зоряний січ)

3 - Соколята (4 курінь Сонячна січ)

 

У віковій категорії Джури найкращими стали:

 

 

1 - Незалежні (6 курінь Зоряна січ)

2 - Отамани (7 курінь Зоряна січ)

3 - Південна варта (9 курінь Сонячна січ)

 

У віковій категорії Козаки булаву вибороли:

 

1 - Українські отамани (2 курінь Сонячна січ)

2 - Золоті орли (10 курінь Сонячна січ)

3 - Вільні люди (3 курінь Зоряна січ)

 

Радості козаків не було меж! Розливчастими вигуками та міцними обіймами вітали один одного учасники команд-переможців. Ось як описує свої відчуття 17-річний Роман Товчига, лідер 2-го куреня "Сонячної Січі":

 

-    Я дуже радий, що булава, за яку ми боролися протягом усієї зміни, тепер належить нашому куреню! Мені вже 17 років, я вперше і, напевне, востаннє як дитина у "Молодій гвардії" – і зовсім не шкодую, що приїхав! Вже з перших днів тут усе було цікаво: спортивні години, дебати, пізнавальні гуртки, дискотеки... Найголовніше – це нові знайомства, це вожаті, з якими можна повеселитися. Тут ніколи не буває сумно, бо кожен день обов'язково дарує щось нове. Сьогодні – це козацька булава, і я просто щасливий, що ми її здобули!

 

Ми ще раз вітаємо переможців, а також усіх, хто брав участь у спортивно-патріотичній грі. Віримо, що ті, хто долучився до гри, отримав і задоволення, і користь, і нові знання, і чудовий досвід активного проведення вільного часу.

 

 

  • 001n
  • 002n
  • 003n
  • 004n
  • 005n
  • 006n
  • 007n
  • 008n
  • 009n


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки