УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ПАТРІОТИЧНИЙ ВИШКІЛ «ЗВИТЯГА» ЗА ПІДТРИМКИ ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛУ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ

До відзначення Дня захисника України відпочивальники дитячого центру «Молода гвардія» гарно налаштувалися і підготувалися. Так, протягом тижня юні художники створювали малюнки на тему «Традиції українського війська», знайомившись попередньо з історичними фактами, пов’язаними зі становленням та здобутками військових. Старшокласники з цікавістю переглянули відеоролики від Українського інституту національної пам’ятіпро структуру і формації, ключові операції та постаті видатних командирів армії УНР. 

 

  

А 11-13 жовтня для охочих юнаків та дівчат таборів «Зоряний» та «Сонячний» влаштували патріотичний вишкіл «Звитяга». Його провели командир відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу 10 ОМПБ 59 ОМПБр  позивний "ШЕРІФ" (11.10), начальник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті, учасник війни за Незалежність України, сержант резерву Сергій Гуцалюк (12.10), заступник координатора ГО "ВетерансХаб" Оксана Харітонова (13.10).

 

Кожен день вишколу був по-своєму цікавим, знайомивши дітей з військовою справою різних напрямів – розвідки, піхоти, медичної допомоги.  «Шеріф» розповідав про цікаві деталі розвідувальної справи, про те, як стати розвідником, якими навичками і знаннями потрібно для цього володіти, про сучасні засоби розвідки і те, як вони працюють в умовах нинішньої війни. Спершу напружена атмосфера між гостем та дітьми, поступово набирала дружніх та довірливих обертів – діти задавали все більше запитань, адже не часто мають змогу тісного спілкування з такою досвіченою і професійною людиною, героєм-розвідником!  Сергій Гуцалюкдоступно роз’яснював, хто такі піхотинці, чому війна покладає на них чи не найбільші зобов’язання, як гартувались воїни піхоти у війні з російським агресором. Особливо насиченою емоційністю була зустріч із Оксаною Харітоновою. Волонтер, парамедик, людина, що вже більше, ніж 5 років присвячує своє життя допомозі військовим, добровольцям, тим, хто став на захист України у найскладніші часи воєнного випробування, зуміла, здається, передати дітям глибоку ідею того, що захист Батьківщини – свята спільна справа усіх її громадян. Допомога і підтримка звичайних людей – матеріальна, моральна – була і залишається важливою для кожного воїна.  І «молодогвардійські» відпочивальники з честю відгукнулися на цей важливий посил – передали власноруч створені дарунки, листи-вітання нинішнім захисникам України.

 

Заходи з нагоди відзначення Дня захисника України продовжується. Ми дякуємо за допомогу у їх організації та проведенні Південному міжрегіональному відділу Українського інституту національної пам’яті, готові до спільної реалізації наступних патріотичних проєктів.

 

 

  • nnn1
  • nnn2
  • nnn3


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки