УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВІДПОЧИНОК ЯК МОЖЛИВІСТЬ ЗАДУМАТИСЬ ПРО ВИБІР ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Протягом кількох днів з 7 по 9 жовтня спеціалісти благодійної організації  "100 відсотків життя. Одеса" проводили зустрічі зі старшокласниками, що відпочивають в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». 

 

  

Ці інтерактивні розмови відбуваються в  рамках проєкту соціального замовлення ""ЖИТИ НА 100 ВІДСОТКІВ!"" за фінансової підтримки бюджету міста Одеси, на виконання Договору про надання послуг з КНП «Одеський міський центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інф/СНІДом» Одеської міської ради.

 

Основна тема зустрічей – профілактика і запобігання ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДу, наркоманії та отримання життєвих навичок здорового способу життя. Варто визнати, що підлітки ставляться до повчальних профілактичних бесід з певною долею недовіри  і навіть відстороненості. Багатьом здається, що СНІД – це щось дуже далеке, що ніколи не буде мати відношення до їхнього власного життя. Інші – вважають, що знають вже достатньо багато інформації на цю тему, тому, начебто, вже нічому їх навчати не потрібно.

 

Та аргументи і одних, і інших слабшають, коли починається відверте довірливе спілкування із фахівцями «100 відсотків життя», які простою мовою, наведенням показових прикладів із життя змушують принаймні задуматися над тим, що в оточенні будь-якої людини може існувати чимало чинників, що зближують її з існуванням проблеми.

 

Велика кількість дітей, що приїжджають у «Молоду гвардію» з усіх областей України на відпочинок, є дітьми, що проживають у непростих життєвих обставинах: взяті на облік службами у справах дітей, позбавлені батьківського піклування і т.і. Тож саме для них особливо актуальною є профілактична модель поширення фактичних знань, побудована на наданні підліткам об’єктивної, коректної, емоційно нейтральної інформації щодо ризикованої поведінки для забезпечення можливості вільного, свідомого вибору свого способу життя.

 

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки