УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ МИКОЛА СВИДЮК ЗНОВУ НА СЦЕНІ "МОЛОДОЇ ГВАРДІЇ"

Жодна тематична зміна в дитячому центрі не обходиться без "хітових" зустрічей. Музичним сюрпризом 10-ї, жовтневої зміни став концерт народного артиста України, композитора, виконавця Миколи Свидюка у Міжнародний день музики. 

 

  

– Микола Свидюк?..Здається, я знаю одну його відому пісню, – обережно промовила Марічка.

 

– Справді? А можеш наспівати? – запропонувала Катерина Василівна.

 

– "Дівчинка-перлинка, золота краплинка, весняна росинка, літнє моє сонечко", – почала Марічка, який

 

 

– "Доня моя, донечко!", – підхопив Микола Івановичсвій пісенний хіт на вірші Олексія Кононенка, який уже більше трьох десятків років є улюбленою піснею родин, в яких зростають доньки.

 

От так відразу  і налаштувалася у глядацькій залі тепла, довірлива атмосфера спілкування дорослого, мудрого, досвідченого артиста з юною, гамірною і кипучою ватагою дітлахів.

 

Пісня за піснею лунала зі сцени, а хлопці й дівчата підтримували, підтанцьовували, аплодували. І хоча комусь могло здаватися, що репертуар виконавця – не з тих, яким захоплюється нинішнє покоління школярів, та сила красивої музики, глибока змістова потужність пісень, а найголовніше – харизма композитора, співака, доброго друга дітей М.Свидюка таки зруйнували хитку стіну юнацького несприйняття "не свого формату".

 

Окрім виконання пісень, Микола Іванович вітав присутніх у залі іменинників, відповідав на запитання журналістів медіа-центру, а ще – розповідав історії створення окремих пісень, зокрема, пов'язані з центром "Молода гвардія", у якому колись працював музичним керівником.

 

– У "Молодій гвардії", – переповідав М.Свидюк, – була чудова традиція: кожного дня протягом усієї зміни дитина вивчала по одній пісні так, що, повертаючись додому, вона мала у своєму репертуарі цілий пісенний альбом! Я і вам бажаю чудового пісенного настрою, нехай музика завжди наповнює ваше життя приємними емоціями!

 

Учасники медіа-центру передали композиторові символічний подарунок від молодогвардійців покоління 2020 і, звичайно, робили багато фото на згадку про цікаву зустріч з неймовірною людиною-піснею!

 

 

  • sv1
  • sv2
  • sv3
  • sv4
  • sv5
  • sv6
  • sv7


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки