УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

СТАРТУВАЛА 10-та ТЕМАТИЧНА ЗМІНА "ГАРТУЄМО ВОЛЮ І МІЦЬ"

Всього за кілька днів розкішний жовтень вступить у свої золотаві права, а тим часом в Українському дитячому центрі "Молода гвардія"27 вересня розпочалася 10-та тематична зміна "Гартуємо волю і міць". До центру приїхали близько 645 дітей, табір «Сонячний» прийняв близько 3-х сотень відпочивальників з Київської, Житомирської, Вінницької, Донецької, Луганської, Херсонської та Одеської областей. У табір «Зоряний» заселилися понад 340 хлопців та дівчат з Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської, Львівської, Рівненської, Сумської, Черкаської, Кіровоградської та Закарпатської областей. 

 

 

 

Тематику зміни визначило суцвіття свят, які припадають на її дати: 14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, день українського козацтва, День святої Покрови Пречистої Богородиці, річницю створення Української повстанської армії.

 

У "Молодій гвардії" уже протягом кількох років саме цієї зміни реалізується програма спортивно-патріотичної гри „Ми – козацького роду нащадки" – для того, щоб формувати та закріплювати інтерес до історії та звитяг українського війська від козацької доби до сучасного періоду. Подіями гри передбачене створення у таборах центру Сонячної та Зоряної Січі з козацькими куренями, кожен із яких проходитиме випробування у боротьбі за отримання переможної булави(фінал гри 10-13 жовтня, нагородження переможців – на урочистій церемонії 14.10).

 

Окрім того, для бажаючих майбутніх захисників держави ми влаштуємо патріотичний вишкіл «Звитяга», на якому запрошені військовослужбовці ділитимуться секретами військової справи – 11-13 жовтня

 

06.10 – старшокласники зіграють у гру «Українська революція»; переглянуть відеоролики від Українського інституту національної пам’яті з циклу про мілітарну історію України 1917-1921 рр.

 

З 6 жовтня юні художники разом з істориками почнуть готувати виставку малюнків «Традиції українського війська», а її презентація відбудеться у день свята, 14 жовтня

 

12 жовтняу школі влаштують конкурс читців стрілецької поезії «Ой, у лузі червона калина похилилася»

 

13 жовтня пройде зустріч з учасником бойових дій на Донбасі «Дорога на Схід»

 

А ще ж проведемо ранкову «козацьку» зарядку (14.10), творчий конкурс зі складання байок (11.10), пісенно-ігрову програму «Козацькі забави» (03.10), кілька танцювально-розважальних програм «Що нам холод, як козак молод» та ін.

 

14 жовтняпогуляємо на «Покрівському ярмарку», проведемо святкову ватру «Козак не боїться ні тучі ні грому»

 

Не минуть без нашої особливої уваги інші важливі дати:

 

Всесвітній день бібліотек (30.09) – проведемо квіз «Найкращі книги ХХІ ст»та читацький проєкт «Візок добрих казок».

 

Всесвітній день музики (1.10) – влаштуємо Музей живих скульптур «Люди, які зробили музику великою», разом переглянемо і поділимося враженням про мультфільм «Співай!».

 

У день працівників освіти (04.10) – чудове осіннє свято – обов’язково привітаємо улюблених вчителів і флеш-мобом, а ще влаштуємо цікаве обговорення у форматі світового кафе.

 

Всесвітній день архітектури(05.10) – займемосяколективно-творчою діяльністю “Світ архітектури в мініатюрі”

 

Важливо знати, що протягом 10-ї тематичної зміни у першій половину робочих днів тижня діти відвідуватимуть загальноосвітню школу, поєднуючи дуже активний відпочинок з уроками за шкільною програмою.

 

Стежте за нашими новинами – вони точно будуть інформативними, дуже цікавими, як і уся 10-та тематична зміна «Гартуємо волю і міць».

 

 

  • 01
  • 1n1
  • 1n2
  • 1n3
  • 1n4
  • 1n5
  • 1n6
  • 1n7
  • 1n8


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки