УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ЗАКОХАТИ МАЛЕНЬКИХ ВІДПОЧИВАЛЬНИКІВ У КРАСУНЮ-ОДЕСУ

Одеська обласна бібліотека для дітей ім. В. Катаєва – давній добрий і надійний партнер "Молодої гвардії" у проведенні пізнавальних справ для дітей різного шкільного віку. Сьогодні, 10 вересня, фахівці бібліотеки запропонували нашим відпочивальникам разом з ними відзначити день народження Одеси, 226-річницю якої у місті святкували 2 вересня. 

 

 

Для відпочивальників 8 та 11 загонів табору "Сонячний" провели захоплюючу краєзнавчу вікторину «Що ти знаєш про Одесу?». Гідом заходу була корінна одеситка, блискучий краєзнавець, майстер художнього слова, лауреат літературних премій ім. К. Паустовського і Івана Рядченка – Світлана Павлівна Лукіна. Світлана Павлівна цікаво розповідала про історію міста, наводила факти, показувала ілюстрації в альбомах, навіть зачитувала вірші та проспівала частинку гімну, який лунає з годинника мерії: 

 

«Я вижувездетвоиясные зори, Одесса.

Со мною вездетвое небо и море, Одесса.

И в сердцемоемтывсюдусомной,

Одесса, мой город родной!».

  

Щирий інтерес, захоплення і любов гості до рідного міста не могли не передатися учасниками зустрічі: атмосфера у дитячому колі панувала довірлива і тепла.

 

У ході зустрічі перед дітьми виникло запитання – навіщо ж людям вчитися?.. Гості навели безліч прикладів з історії відомих одеситів і довели, що знання – це сила. Діти дізналися, яким саме був перший підводний човен нашого міста, у чому особливість легендарних Потьомкінських сходів, хто першим проїхався Одесою на автомобілі, та багато інших цікавих фактів.

 

Працівники бібліотеки були здивовані:


«Як для свого віку (4-5 клас), це – дуже талановиті та розумні діти. Навіть не будучи ще жодного разу в нашому місті, вони вже знають багато інформації про нього та готові отримувати нові знання».

  

Дякуючи дітям за активність, представники бібліотеки подарували дитячому центрові пізнавальну гру «Мандрівник».

 

Зустріч і справді була дуже теплою і повчальною. На жаль, через обмеження, пов'язані з небезпекою вірусних інфекцій, із програми відпочинку дітей на тематичній зміні в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" виключили екскурсії центром Одеси, тож хоча б така, заочна мандрівка, нашим чудовим містом, була для них справді цінною.

 

 

  • ka1
  • ka2
  • ka3


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки