УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ЗУСТРІЧІ, ЗНАЙОМСТВА, ВІДКРИТТЯ – ОЗНАКА ЯКІСНОГО ВІДПОЧИНКУ

Після того, як враження від теплого моря, гарячого сонця і шаленого ритму вечірніх дискотек трохи притишаться, у тих, хто справді якісно провів літній відпочинок, почнуть виринати відголоски усіх цікавих зустрічей і значущих знайомств, які вдалося кожному провести протягом канікул. 

 

 

"Молода гвардія" – ідеальне місце саме для таких зустрічей і знайомств, у програму кожної тематичної зміни тут включають майстер-класи цікавих особистостей, відомих людей, професіоналів різних сфер діяльності. 8-ма тематична зміна 2020 р. під назвою «Молода генерація» – не виняток.

 

Так, розумниці і розумники з табору "Прибережний" взяли участь у "Супервікторині", яку провела співробітник Одеської обласної бібліотеки ім. В.Катаєва. Діти з цікавістю пірнули в океан фактів з географії, літератури, англійської мови та інших шкільних предметів, а Ліля Коваленко, Саша Євтушенко та Віка Сердюк навіть стали підкорювачами цього бездонного океану – за це з приємністю отримали символічні подарунки.

 

А от до старшокласників, які цікавляться акторством і театром, 18 серпня завітав приємний гість – студент  Київського національного університету культури і мистецтв Микола Максим'юк. Юнак у легкій та захопливій формі відповів на десятки запитань про те, як готуватися до вступу на творчі факультети, які здібності та знання для цього потрібні. Розповів про те, як влаштований процес навчання в університеті, яким розмаїтим є тут студентське життя, які перспективи відкриває перед молоддю опанування професії актора.

 

Зустріч з актором, звичайно ж, доповнилася виконанням творчих завдань – акторських етюдів, творчого настрою додали початківцям базові вправи на розвиток мовлення, пластики тіла та емоцій, уваги та уяви. Найактивніші учасники зустрічі просто таки не хотіли відпускати гостя зі сценічного майданчика. "Море і пляж, – розмірковували вони, – у нас тут кожного дня, а спілкування з такою цікавою людиною дорого коштує!".

 

Сам гість, за його словами, уперше проводить таку повноцінну творчу зустріч-майстер-клас, тож він і собі отримав море задоволення від палаючих очей "молодогвардійських" відпочивальників:


– Мені було дуже приємно бачити справжній інтерес деяких дівчат і хлопців до акторства. Я був з ними щирим і намагався чесно відповісти на усі питання – можливо, комусь з них ця зустріч допоможе при виборі майбутнього місця навчання, – зазначив Микола Максимюк.

 

Дівчата, у свою чергу, просили Миколу залишитися в дитячому центрі надовше, щоб акторські заняття можна було проводити щодня, обмінялися контактами, отримали згоду на те, щоб звертатися до нового знайомого за консультаціями та порадами.

 

 

  • n1
  • n2
  • n2a
  • n2b
  • n3
  • n4


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки