УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ЗНІМАЛЬНІ ГРУПИ КІЛЬКОХ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ КАНАЛІВ ПОБУВАЛИ В ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ «МОЛОДА ГВАРДІЯ»

У період з 7 по 10 серпня 2020 р.  знімальні групи кількох телевізійних каналів – «Суспільне. Одеса», «Первый городской. Одесса», «7 канал. Одесса», «Медіа-інформ» побували в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». Як тільки стало відомо, що  з 1 серпня уряд дозволив в межах дії адаптивного карантину роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку після тривалого вимушеного простою, питання безпеки перебування дітей у таборах набуло посиленої актуальності. 

 

 

Журналісти з’ясовували, чим особлива підготовка закладу до прийому дітей, чи вдалося працівниками дитячого центру забезпечити виконання необхідних протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

 

Телевізійні камери зазирали у кімнати та коридори спальних корпусів, відстежували наявність дезінфікуючих засобів та інформаційних матеріалів з профілактики вірусу. Особливий інтерес кореспондентів викликала підготовка до організації процесу харчування дітей: облаштування та прибирання їдальні, процес обробки посуду дезінфікуючими засобами, миття та обжарювання посуду. Заступник директора з виховної роботи Олеся Бондар табору «Зоряний» розповіла про те, як у таборі налагодили адаптивний графік харчування дітей:

 

-   Для того, щоб не було масового скупчення дітей в їдальні, ми розділили їх на умовні сектори: рожевий колір (діти молодшого шкільного віку), жовтий та зелений. Діти наймолодшої вікової категорії починають снідати, обідати та вечеряти раніше всіх. Жовтий сектор – наступна за віком категорія, яка буде харчуватися на 30-40 хвилин пізніше для того, щоб працівники їдальні встигли прибрати, дезінфікувати столи та заново їх сервірувати. Зелений сектор відповідно – для найстарших дітей, – розяснила заступниця директора табору.

 

Цікавило кореспондентів і питання того, наскільки значними є збитки підприємства через неможливість повноцінної діяльності у березні-липні 2020 р. Адже за період простою тут не відбулося 6 тематичних змін, більше 5-ти тисяч дітей соціально вразливих категорій не змогли приїхати на відпочинок. Генеральний директор ДП УДЦ «Молода гвардія» Лебединський пояснив:

 

-   14 липня депутати Верховної ради України прийняли закон щодо додаткової державної підтримки дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" на період карантину. У даний час відбувається процес напрацювання всіх необхідних документів з Міністерством фінансів, паспортів програм, з Казначейською службою для того,  щоб такі кошти надійшли до підприємства і були погашені попередні затрати, які воно несло у період обмеження діяльності», – сказав Е.Лебединський.

 

У  телевізійних репортажах чотирьох різних творчих груп  ви побачите і почуєте ще чимало цікавої і корисної інформації про підготовку і початок літньої зміни 2020 в УДЦ «Молода гвардія».

 

 

 

 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки