УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Запам’ятаємо його таким

Що залишається, коли людина йде в засвіти? Від деяких тільки рисочка між датами народження та смерті. Але є такі люди, і їх багато, які лишають по собі величезний здобуток добрих справ. Саме такою людиною був Сергій Володимирович Козловський, який очолював дитячий центр «Молода гвардія» більше тринадцяти років (1989-2002) і чиє серце перестало битися 30 липня 2020 року. 

 

 

С.В. Козловський розпочав своє керівництво молодим, але вже досвідченим  тридцятидворічним чоловіком, і одразу ж запровадив реформування, зокрема кадрового складу. Він мав за мету створити свою команду однодумців. Потім були нові дитячі фестивалі, розбудова матеріальної бази центру, великі реконструкції будівель, напрацювання досвіду організації дитячого відпочинку в умовах закладу державного рівня.

 

Сергій Володимирович був професійним керівником, турботливим чоловіком, батьком і люблячим дідусем, порядною людиною, любив життя і прагнув змінювати цей світ на краще. А ще він безмежно любив Одесу і море, мав бездонно глибоку морську душу –вільну, щедру, світлу. Запам’ятаємо його таким. 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки