УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ПРИЙНЯЛА ВАЖЛИВИЙ ЗАКОН

14 липня 2020 року Верховна рада України прийняла Закон щодо додаткової державної підтримки дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Український дитячий центр «Молода гвардія» висловлює вдячність законотворцям за увагу до діяльності найбільшого в Україні центру дитячого оздоровлення та відпочинку на березі моря. Про це розповів генеральний директор підприємства Едуард Лебединський: 

 

 

–       Ми дякуємо депутатам Верховної ради за прийняття цього дуже важливого для нашого дитячого центру закону. Це рішення дасть нам можливість розробити план з погашення заборгованості, яка виникла на підприємстві за час особливого режиму роботи в умовах надзвичайної ситуації під час карантину.

 

Заборгованість підприємства складають витрати на заробітну плату, обов’язкові податки та платежі, витрати на комунальні послуги, які входять до складу собівартості путівки на оздоровлення та відпочинок дітей. Але, починаючи з 13.03.2020 по теперішній час, в дитячому центрі відмінені уже 6 тематичних змін, протягом яких було заплановано відпочинок та оздоровлення понад 5 тисяч дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

 

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України заборонив роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинкуна період адаптивного карантину, який триває до 31 липня 2020 року.

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки