УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

У ТАБОРІ «СОНЯЧНИЙ» ВІДЗНАЧАЮТЬ 55 –РІЧЧЯ

Історія дитячого таборування на місці сучасного державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» налічує уже майже сотню років. У цьому життєписі є чимало важливих дат, які починали той чи інший етап у діяльності центру.Таким історичним відліком є 14 травня 1965 року – день, коли було введено в експлуатацію корпус «Дубок» табору «Сонячний». 

 

 

Сьогодні – це найстаріша із діючих житлових споруд дитячого центру, разом із корпусом «Берізка» вони складають єдиний комплекс табору «Сонячний». Тож цими днями табір «Сонячний» Українського дитячого центру «Молода гвардія» відзначає своє 55-річчя.

 

Насправді, акцентуючи увагу на  55-річному ювілеї, у дитячому центрі  відзначають зовсім не річницю спорудження корпусу  (бо ж час неминуче призведе одного дня до його максимальної реконструкції, і «Дубок» постане у його більш сучасному оновленому вигляді). Проте ця дата – гарний привід, щоб вшанувати внесок людей різних поколінь, які творили історію табору,  відзначити найяскравіші події і найдостойніші здобутки, привід, щоб, концентруючи енергію добрих побажань, нинішні працівники табору ще більш творчо і натхненно працювали на благо дітей. Саме на цьому  у день «Сонячного» ювілею наголосила директор табору Віра Морозова.

 

Проходять роки, навіть століття)) змінилась країна,люди, а ТАБІР так і залишається "острівком дитинства" для дітей, заради дітей ! Від імені сьогоднішнього колективу особливі слова ПОДЯКИ ВСІМ причетним до "Сонячного"! З ювілеєм нас, друзі!Нехай вірус відступає, а кожному з нас благополуччя, процвітання, щедрої долі! Літопис історії табору поповнюється новими, світлими сторінками лише найкращих спогадів та відгуків!!! САЛЮТ- СОНЯЧНИЙ!!!

 

Напередодні офіційної дати ювілею на сторінках соціальних мереж відбувся святковий переклик педагогів-організаторів та дітей-відпочивальників різних часів. Тисячі їх побували в «Сонячному», тож щирих спогадів і добрих побажань опубліковано вже десятки, а світлини і вітання все продовжують і продовжують надходити… Приємно, що однаково теплими є дописи і від педагогів, які працювали в таборі на початку 70-х років, і від вожатих 90-х та 2000-х, і від  тих, хто зустрічає дітей в «Сонячному» у наш час. Ми вдячні за кожен із цих дописів, бо усвідомлюємо, що кожен спогад – це не лише погляд у минуле, але й чудовий стимул для розвитку і росту, який дуже необхідний сучасному «Сонячному».  Педагоги-організатори, які сьогодні працюють в таборі, відчувають власну відповідальність за те, щоб зберегти і примножити традиції і незмінні цінності «Сонячного» табору – цінності любові і поваги до дитини, відповідальності за її безпеку, зростання і розвиток, цінності дружби, взаємоповаги і взаємопідтримки…

 

Анна Тяглая, м.Кривий Ріг: «20 років тому мені пощастило святкувати Ювілейну зміну разом із Сонячною родиною. На літній сцені зірки Анатолій Матвійчук, Віктор Павлик, Оля Юнакова, гурт "Аква-Віта"... Запалюються маленькі зірочки : співають, танцюють, жартують, сяють... А ми, вожаті, підтримуємо, як тільки можемо, своїх вихованців-друзів. Такої кількості талановитих, добрих, працелюбних людей, зібраних разом в одному місці, я більше не зустрічала!!! Де б я не працювала, завжди переконувалася, що саме в "Молодій гвардії " всі організаційні процеси просто на висоті! Я вдячна Вам, що навчили планувати, нести відповідальність, проявляти ініціативу, здійснювати самоаналіз. Ви навчили мене грати,  співати, танцювати. .. Тут вперше почула українську мову, якою розмовляли, бо вона була рідна, а не просто вивчена на уроці,бо тут зібрали студентів від Донецька до Франківська, від Сум до Луцька, від Чернігова до Херсону. Мрію, щоб мої хлопці відпочили саме в "Сонячному"!!!

 

Процвітання! Довголіття! Не вичерпного запасу енергії, запалу, талантів!!!!

 

Хай над" Сонячним" лунають музика, пісні, дитячий сміх! "Дубку" - міцних стін, вдячних бережливих малих! Будьте здорові!!!

 

Оксана Бойко,  м.Київ.  ..Пам’ятаєте наш ‚Сонячний‘? Любов на все життя й на всі роки! Скільки загонових і дружинних справ придумано й проведено, скільки традицій дотримано!  Більше 20 років пройшло, а «Сонячний»  у серці назавжди!   Ігор Іванович, Віталій Петрович, Людмила Вікторівна –  то окремий пост подяки має бути…  і просто вдячності мало, - Бо то ціла життєва школа цінностей, і теж на все життя!

 

Марія Горностай, м. Львів.  Скільки були з СОНЕЧКОМ, завжди жили саме в цьому таборі.... це якась магія, пів світу побачили, а сюди тягне магнітом.
Многих Літ тобі, СОНЯЧНИЙ. Вітання зі Львова!

 

Алла Черевко,  м.Миколїав. Дорогая МОЛОДАЯ ГВАРДИЯ и лагерь СОЛНЕЧНЫЙ! Спартакиада "Поверь в себя" от всей души поздравляет Вас с ЮБИЛЕЕМ !Будьте все здоровы! Пусть все ,о чем Вы мечтаете, обязательно сбудется ! Мы Вас любим ! Нам было в СОЛНЕЧНОМ очень хорошо, тепло и весело. Верим, что скоро все будет хорошо и мы обязательно встретимся.

 

Надежда Челомбитько, г. Харьков.  "Солнечная"- ты в моем сердце навсегда!!! Всем , кто работал, работает и будем работать в чудесном лагере "Молодая гвардия" больших творческих успехов и человеческого счастья!!

 

Дарія Гакалець, м.Одеса, педагог-організатор табору «Сонячний». Це все вперше відбувається вже 55 років. Кожного разу, як вперше. Не заважаючи на те, що пройшло, стільки років наш табір завжди залишатиметься тою самою, творчою та креативною КРАЇНОЮ ДИТЯЧИХ МРІЙ.. Сьогодні,на чолі з амбіціозною, завжди справедливою Вірою Сергіївною Морозовою табір набирає лише нових і нових оборотів в роботі з дітлахами.

 

Хочеться згадати і подякувати не лише теплим промінчикам сонця а і тим хто побудував і створив такий шедевр та домівку для усіх діток!  Подякувати тим людям, які з перших секунд життя табору зробили так, щоб дитячі серця запам’ятали та полюбили його назавжди. Подякувати усім тим, хто брав участь у процвітанні нашого табору. Стіни «Сонячного» пам’ятають всі теплі слова, сказані на адресу  вожатих, адміністрації, а також пам’ятають тисячі  знайомств, які відбулися саме тут, у серці табору «Сонячний».

 


У цей сонячний день хочу привітати усіх тих, хто відчув цю сонячну енергію на собі. Тим,хто творив і творить історію табору. Тих,  завдяки кому Сонячна країна існує, і це, перш за все, дітлахи! Дякуємо найкращим дітям планети за та, що ви разом з нами творите майбутнє і залишаєте свій відбиток у пам’яті табору та «Молодої гвардії» в цілому. З Ювілеєм ! Ми любимо тебе,  наш «Сонячний»!

 

 

  • s1
  • s2
  • s3
  • s4
  • s5
  • s6

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки