УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ДИХАЛЬНА ГІМНАСТИКА – АРГУМЕНТ ПРОТИДІЇ ВІРУСУ

Інструктори з фізичної культури та спорту Українського дитячого центру "Молода гвардія" дають свої рекомендації  і поради, які допоможуть з користю для організму пережити вимушений період самоізоляції.  Як стверджують спортивні інструктори В.Єлаш та Д.Савчук, сьогодні, як ніколи, актуальною для зміцнення фізичного стану здорового організму, є дихальна  гімнастика. 

 

 

З  відео, відзнятого на території дитячого центру, на березі чорноморського узбережжя,  ви дізнаєтесь про основні види та найважливіші елементи дихальної гімнастики, а також зможете навчитися правильно їх виконувати.

 

–  Дихальна гімнастика за методикою О.Стрельнікової  не тільки знімає втому, а й підвищує працездатність, допомагає у боротьбі зі стресом, зміцнює нервову систему, – запевняють інструктори.

 

 

Шум морських хвиль та мужня енергія здоров'я та оптимізму, яку випромінюють інструктори зі спорту Володимир Єлаш та Денис Савчук, неодмінно допоможуть вам протистояти будь-якому вірусу!

 

За словами керівника спортивно-оздоровчого відділу Андрія Черняна, спортивні інструктори планують і надалі демонструвати комплекси нескладних вправ, щоб надихати колишніх і майбутніх відпочивальників дитячого центру на регулярні заняття спортом.

 

– Дякуємо, що знаходите час, щоб бути з нами, будьте здорові і займайтесь спортом! – резюмує  рекомендації працівників  спортивного відділу А.Чернян.

 

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки