УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

БУДЬТЕ З НАМИ НА ХВИЛІ ГРИ!

У період, коли в нашій країні тривають обмежувальні заходи, пов’язані з пандемією коронавірусу, сотні і сотні дітей у різних куточках України сумують за насиченими днями, проведеними в той чи інший час в Українському дитячому центрі "Молода гвардія"! Згадують, які там були веселі забави, які захопливі ігри, яка енергійна звучала музика, як повсюди панував піднесений чудовий настрій… 

 

 

Звертаємося до таких наших шанувальників: не сумуйте, адже педагоги-організатори дитячого центру з далекої дистанції пропонують вам пограти у знайомі чи не дуже знайомі ігри, які обов'язково налаштують вас на хвилю енергії, позитиву та оптимізму. На каналі дитячого центру у ю-тьюб за цим посиланням https://www.youtube.com/channel/UCYVItynFXqNm3lz_RWEiQ0A вас чекає приємний ігровий сюрприз  від невтомних педагогів!

 

Гарну ідею запису улюблених ігор і демонстрації їх у соціальних мережах запропонував Павло Непийвода (заступник директора з виховної роботи табору «Сонячний»), творчі Андрій Юрченко (методист науково-методичного відділу) та Аліна Шибистюк (культорганізатор табору «Зоряний») розробили короткі шляхи до її реалізації, а найграйливіші педагоги-організатори таборів "Сонячний" та "Зоряний" уже встигли жваво зіграти на сцені цілу вервечку ігор!

 

– Сподіваємось, що не лише дітям, а й їхнім батькам буде цікаво грати разом з нами, – роздумує педагог-організатор табору "Зоряний" Дарина Ільчук, – бо ми знаємо, що в кожній дорослій людині живе маленька дитина. Тому, відкидайте усі сумніви – і грайте з нами! Гарний настрій гарантуємо, а продовження – обіцяємо!   

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки