УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ЯК У ПЕРІОД КАРАНТИНУ ПРИМНОЖУВАТИ СКАРБИ?

Кожен, хто побував у ролі педагога-організатора у дитячому закладі відпочинку, знає,  що  мати власний набір цікавих та оригінальних таборових і загонових справ – то справжній скарб. У період, коли дитячий центр «Молода гвардія» призупинив прийом дітей у зв’язку з пандемією коронавірусу, педагоги-організатори отримали можливість щодня примножувати власні педагогічні скарби. Про те, як творчо триває цей особливий робочий процес, розповіла педагог-організатор табору «Зоряний» Альона Мойсеєва.

 

 

– Хто б міг подумати, але без дітей у «Молодій гвардії» також можна працювати, та ще й як активно! Кожного дня ми навчаємось дистанційно та отримуємо домашнє завдання, яке можна виконувати  індивідуально або в групах. Мені більше подобається можливість виконання у групах, адже у спільному обговоренні  багато нових та цікавих ідей народжують неперевершений шедевр –  таборові та загонові справи. Для кожного з нас –  це справді великий скарб!

 

А.А.Мойсеєва, як і багато її колег-педагогів, є випускницею Балтського педагогічного коледжу, сьогодні вона поєднує роботу у дитячому центрі з навчанням в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті. Альона Андріївна зазначає, що у своїй роботі не раз опиралася на знання та вміння, які отримала у Балтському коледжі, особливо завдячує викладачу трудового навчання Наталі Борисівні Ступак.

 

– Під час практичних занять Наталя Борисівна навчала нас різних вправ на привітання, знайомство, зміцнення колективу, тому я вирішила використати деякі вправи у своєму власному тренінгу на знайомство, за який отримала від методистів дитячого центру найвищу оцінку! Усі свої  сценарії я насичую безліччю  цікавинок, їх я можу придумувати дуже швидко, бо цього я навчилася під час роботи з Наталею Борисівною! Можливо, плоди моєї творчості, ще не зовсім ідеальні, але я точно знаю, що тепер матиму ще більше «родзинок», якими дивуватиму дітей, які приїдуть на відпочинок до «Молодої гвардії» вже дуже скоро.

 

Справді, найактивніша діяльність педагогів, спрямована на підвищення їхньої компетенції, розробку сценаріїв цікавих справ, освоєння нових технологій  – це лише активна підготовка до основного виду діяльності: творчої роботи з дітьми, які прибувають на відпочинок до дитячого центру «Молода гвардія». Карантин обов’язково мине, і скарби, набуті і примножені педагогами-організаторами протягом тижнів плідної творчої дистанційної роботи, почнуть приносити реальні користь і задоволення.

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки