УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

11 БЕРЕЗНЯ – ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПЕРШОЇ ТЕМАТИЧНОЇ ЗМІНИ.

Останні дні зміни у дитячому центрі – зовсім не час, щоб сидіти на валізах, нудитися і чекати хвилини до від'їзду. Це – ціла галерея справ рефлексійного спрямування: заключні заняття гуртків і об'єднань, «Листи в майбутнє» на березі морі, прогулянки «Нас поєднало море», групові роздуми «Що нового я відкрив для себе», церемонії закриття зміни з нагородженням за здобутки і досягнення, прощальні кампанії у колі друзів... 

 

 

Що найбільше сподобалося дітям за час перебування у "Молодій гвардії"? Важко дати однозначну відповідь. За даними неформального опитування, яке провели учасники прес-центру, головною родзинкою дитячого центру є його педагоги-організатори: молоді, веселі, креативні. Фактор «педагогів-організаторів» більшість опитуваних оцінює у 9 цілих 5 сотих балів із 10 можливих!

 

8.6 балів – таку оцінку отримує «молодогвардійська» природа;

7.45 балів – друзі, з якими познайомилися за час відпочинку;

5.9 балів віддають наші відпочивальники красуні-Одесі;

 

Майже однакову кількість балів набирають умови проживання, харчування, гуртки, школа, таборові справи та дискотеки. Ми наголошуємо: наші цифри – це зовсім не результати соціологічного опитування, а лише щирі відповіді на запитання окремих відпочивальників, у кожного з яких – своя «молодогвардійська» історія, окреслена датами першої тематичної зміни у 2020 році «Ми – різні, ми – рівні».

 

Зовсім скоро – нові історії, II тематична зміна розпочнеться 14 березня.

  

 

  • z0
  • z1
  • z2
  • z3
  • z4
  • z5
  • z6
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки