УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ПРО ЩО РОЗПОВІСТЬ ПЕРШЕ ЧИСЛО ДИТЯЧОЇ ГАЗЕТИ "СВІТ ДИТИНСТВА" У 2020 РОЦІ?

Перша тематична зміна 2020 р. в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" стрімко підходить до свого завершення. Ось вже у видавництві видрукували перший номер дитячої газети "Світ дитинства", примірник якої отримає кожен із майже семиста відпочивальників перед від'їздом додому.

 

 

Перший номер 2020 року є насправді аж стосороковим!  Про це розповідає редактор і керівник проєкту, методист науково-методичного відділу Юлія Філатова.

Дитячу газету почали випускати у "Молодій гвардії" у червні 2009 року. Відтоді вона виходить щозміни і є справжнім архівом подій, облич, думок і настроїв, з яких складається сучасна історія дитячого центру, – запевняє методист.

 

Над наповненням газети актуальними матеріалами, які будуть цікавими та інформативними, протягом кожної зміни працюють учасники дитячого прес-центру. Навчає дівчат і хлопців створювати газету філолог, журналіст, тренер з медіаграмотності Тамара Капиця.

 

Кожна наша газета – це не просто набір заміток про події, які відбувались з дітьми протягом тематичної зміни. Ми намагаємося розповідати читачам захопливі історії наших відпочивальників, у яких відбивається час, в якому вони живуть. Так, наприклад, у першому номері 2020 р. наші читачі знайдуть інтерв'ю із 12-річним хлопчиком із прифронтової Красногорівки, який відпочиває у таборі "Сонячний". Це – дуже зворушливі спогади Жені про улюблений солодкий напій і серйозні роздуми про те, що потрібно, щоб закінчилась війна. Сподіваємося, цікавою для вас буде історія15-річної Насті, яка подолала свій страх сцени, чи 16-річної Анастасії, яка нізащо не хоче бути "білою вороною"... Обидвох дівчаток об'єднує не лише те, що вони відпочивають у "Зоряному", а й те, що тимчасово проживають у притулках для неповнолітніх, – анонсує керівник прес-центру.

Т.Капиця радить також не пропустити рубрику "Журналістське розслідування", у якій – дослідження проблеми гендерної рівності та ейджизму на прикладі працівників дитячого центру, рубрику "І я тут був", яка допоможе освіжити та зафіксувати спогади про "молодогвардійські" події тематичної зміни, а також ознайомитися з "вибуховими" результатами опитування про те, що найбільше подобається дітям у "Молодій гвардії".

 

Увесь колектив дітей та дорослих, який працював над першим випуском газети "Світ дитинства", рекомендує її для прочитання і збереження у домашніх архівах. Для тих же, кому не пощастить отримати друкований примірник, – усі випуски газети розміщені у спеціальній рубриці нашого сайту http://moloda-gvardiya.com.ua/uk/pres-tsentr

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки