УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

БАЛТА: ГОТУЄМО НОВИХ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ

Представники виховної служби  ДП "УДЦ "Молода гвардія"  активно розпочали підготовку до літнього оздоровчого сезону, проводячи підбір і навчання майбутніх педагогів-організаторів. Про це розповів методист науково-методичного відділу Андрій Юрченко.

 

 

– Ще у  лютому 2020 року  стартувала онлайн-платформа курсів дистанційного навчання студентів Балтського педагогічного коледжу, а вже 4 березня  ми  перевірили теоретичні знання та те, як студенти здатні їх  застосувати на практиці, побувавши у навчальному закладі. 

 

Програма курсів дистанційного навчання, за якою навчається 30 студентів коледжу, допомагає майбутнім педагогам-організаторам здобувати теоретичні знання, які вони з нетерпінням чекають продемонструвати на практиці.

 

Навчально-практичний семінар, який провели для студентів випускники Балтького коледжу працівники табору «Сонячний» Непийвода П.В., Смернова Д.Ю. та методисти науково-методичного відділу Юрченко А.В. та Дзиговський А.В. на чолі з заступником генерального директора Безденем В.М., включив себе практичні заняття щодо проведення організаційного періоду таборової зміни. Студенти спробували себе в ролі педагогів, демонстрували власні здобуті знання та охоче занотовували нові "фішки" молодогвардійців.

 

Культорганізатор табору «Сонячний» УДЦ «Молода гвардія» Дарія Смернова – випускниця коледжу, у ролі куратора студентів вперше, тож  зазначила, що для неї відрядження до Балти стало особливим:

 

– Хочеться знову повернутися в студентські роки, тут все таке рідне та своє, я з радістю зустрілася з своїми викладачами, щоб подякувати їм. Спочатку була якась тривога, адже хотілося б показати все, чому тебе навчили і трішки більше, але з першої хвилини я зрозуміла, що я "вдома" – і стало значно легше.

 

А от у графіку методиста науково-методичного відділу Андрія Дзиговського  практичний семінар у Балті – один з довгого ряду схожих заходів у навчальних закладах в різних куточках України:

 

– Дуже приємно знову і знову зустрічатися зі студентами, які вмотивовані та готові навчатися. Тому, готуючись до відряджень,  ми завжди шукаємо нові форми роботи,  щоб ще більше зацікавити студентів. Я думаю, ми підготували гідних педагогів-організаторів,  які вже під час 3-4 зміни в дитячому центрі «Молода гвардія» продемонструють свою майстерність, даруючи дітям радість корисного і цікавого спілкування.

 

Зазначимо, що з 20 по 26 травня в УДЦ «Молода гвардія» пройде Всеукраїнська школа педагога-організатора, у якій близько 100 студентів університетів та коледжів з  різних міст України навчатимуться, щоб отримати сертифікати педагогів-організаторів літнього відпочинку.  

  

 

  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки