УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

«НАШІ 5 КОПІЙОК» – ДЛЯ МАЙБУТНЬОЇ СКУЛЬПТУРИ КИРИЛА МАКСИМЕНКА

Тематична зміна «Святкова Україна» вже завершилась, майже всі юні відпочивальники роз’їхались по своїх домівках, а ось деяким хлопчикам та дівчаткам, які від’їжджають з дитячого центру 26 грудня, саме цього дня випала унікальна можливість познайомитись з відомим одеським художником і скульптором Кирилом Максименком. Скульптур є  ініціатором акції #cвои5копеек зі збору дрібних монет, які вийшли із вжитку у 2019 р. Про це розповіла методист науково-методичного відділу Юлія Дрига.

 

 

«Протягом двох останніх тематичних змін діти та співробітники дитячого центру «Молода гвардія» долучилися до акції «Встав свої 5 копійок» зі збору монет для створення унікального арт-об’єкту. Ми відчули, що зможемо підтримати організатора акції Кирила Максименка, який уже є автором кількох незвичайних композицій з металу, розташованих в м.Одеса: мадам Контрабас, «Мудра сова», руки Стіва Джобса. Упевнена, що нашим майбутнім відпочивальникам буде приємно відвідувати арт-об'єкт, до створення якого ми всі разом  долучилися", – припускає методист.

 

В ході зустрічі з майстром діти дізнались детальніше про майбутню унікальну скульптуру «Уроборос»:

 

«Скульптура буде складатися з трьох істот, які втілюють в собі землю, повітря і воду. Фігури будуть схожі між собою, але кожна буде мати свою «родзинку»: в першої будуть плавники, у другої – ніжки, у третьої – крила» –повідомив дітям Кирило Максименко.

 

На завершення зустрічі хлопчики та дівчатка передали зібрані монети та побажали скульптору творчих успіхів і натхнення у створенні нового арт-об’єкту.

 

 

  • ostn1
  • ostn2
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки