УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКАМ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Напередодні новорічних свят Міський центр зайнятості м.Одеси (незмінний партнер «Молодої гвардії» у проведенні цілого ряду заходів, що мають профорієнтаційний характер),  відсвяткував своє 28-річчя. 

  

 

21 грудня відпочиваючі ДП «УДЦ «Молода гвардія» з’їздили в гості та подарували фахівцям центру яскраві театралізовані привітання не тільки з днем народження, але й з прийдешніми святами – Різдвом та Новим роком.

 

Різдво в Україні – це улюблене свято, яке чекають і люблять через святково прикрашену ялинку, можливості поколядувати, поглянути вертепи. Різдво також вважають святом милосердя та благодаті. Дзвінкі голоси колядників торкнулися сердець усіх присутніх. Театралізоване привітання стало справжньою феєрією творчості та світла.

 

"Ми стали свідками дива, поринули в атмосферу таїнства та віри. Розчулені до глибини душі», –  поділилась своїми враженнями Костантиненко Діана Олегівна – начальник відділу активної підтримки безробітних Одеського центру зайнятості".

 

Тож не забувайте про привітання рідним, близьким і просто знайомим людям,  започатковуйте власні традиції і насолоджуйтесь взаємним добром, яке вони створюють.  І нехай в оці світлі дні запанує віра в наших серцях і подарує мир, радість, добро і процвітання! 

 

 

  • z1a
  • z2
  • z3
  • z4
  • z5
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки