УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

20 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СОЛІДАРНОСТІ ЛЮДЕЙ

Що це за свято? Його встановила Організація об'єднаних націй, ґрунтуючись на бажанні групової солідарності з людьми, котрі страждають від злиднів чи гноблення. Як один із виявів такого співчуття, розуміння і солідарності в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" провели круглий стіл на тему „Стоп булінг” – ініціаторами стали фахівці Головного територіального управління юстиції в Одеській області. 

  

 

Діти з різних куточків України, що навчаються в молодогвардійській школі в 7 та 9 класах, обговорювали та намагалися розглянути шляхи вирішення актуальної проблеми булінгу у шкільному середовищі.

 

Разом досліджували різновиди булінгу, причини виникнення такого явища та думали про те, що зробити, щоб подолати його прояви. Діти задавали запитання і отримували фахові консультації юристів щодо того, хто може допомоги та захистити у неприємній ситуації.

 

Це була заключна зустріч із цілої серії спільних заходів з працівниками управління юстиції у 2019 році, і діти вирішили розпочати святковий марафон вітань від "Молодої гвардії" та подарувати новорічний подарунок, який виготовили власноруч. Зустріч завершилась взаємними посмішками і теплими побажаннями усіх благ в прийдешньому році.  

 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки