УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

БАЛТА ГОСТИННО ЗУСТРІЛА «МОЛОДУ ГВАРДІЮ»

18 грудня відбувся візит педагогічної команди УДЦ «Молода гвардія» на чолі із заступником директора з виховної роботи В.М.Безденем до Балтського педагогічного коледжу. На добре знайомій для «молодогвардійців» території коледжу, приємно було бачити працівників дитячого центру, які саме у цей період встигають поєднувати навчання зі здачею сесії в навчальному закладі. В.М. Бездень оголосив подяки від адміністрації УДЦ «Молода гвардія» найбільш старанним педагогам-організаторам: 

  

 

"Просимо Вас відзначити студентів, які творчо підходять до реалізації свого професійного потенціалу, проявляють власну ініціативу, успішно освоїли ряд напрямів діяльності педагога-організатора та особливості виховної роботи дитячого центру. Під час підготовки та проведення відкритих виховних заходів на рівні загону та табору демонструють високий рівень педагогічної майстерності.

 

Драган Лілію Костянтинівну – вчителя  початкових класів з додатковою спеціальністю «Соціальний педагог» 44 група, IV курс;

 

Яковлєву Варвару Олегівну - вчителя початкових класів з додатковою спеціальністю «Керівник художнього хорового та хореографічного колективу, 41 група, IV курс;

 

Пустовіта Романа Сергійовича - вчителя початкових класів з додатковою спеціальністю «Вчитель фізичної культури», 45 група, IV курс;

 

Феденко Катерину Олександрівну - вчителя початкових класів, IV курс;

  

Маємо надію, що в подальшому наша співпраця буде не менш вдалою та успішною, а студенти ввіреного Вам закладу будуть зацікавлені в роботі в ДП «УДЦ «Молода гвардія»" – зачитав заступник директора офіційний текст подяки.

 

Адміністрація УДЦ «Молода гвардія» також передала подяки представникам директору Балтського педагогічного коледжу  Іваннікову С.І., заступниці директора з навчальної роботи  Луговій О.П., завідувачці навчально-виробничої практики Печарській В.П .

 

У актовій залі зібралися студенти 3-іх курсів, які планують у майбутньому працювати в «Молодій гвардії» в літній період і впродовж 2020-го року,  а також четвертокурсники, які готові проходити свою переддипломну практику в перші дві зміни 2020 року, поєднуючи роботу педагога-організатора та викладача школи. Методист науково-методичного відділу Юрченко А.В.  презентував студентам дистанційну школу педагога-організатора, у якій вже із січня 2020 р. навчатимуться понад 40 мотивованих до майбутньої роботи студентів. ...які були вдячні працівникам центру і залиши багато позитивних відгуків в створеній під час заходу робочій групі....

 

Працівники дитячого центру залучили студентів до участі у роботі творчих груп для освоєння видів діяльності організаційного періоду зміни, провели квест-гру «Педагогічний калейдоскоп». Програма семінару була дуже насиченою і, за словами організаторів, досить вдалою:

 

«Дуже активними були саме хлопці, за що ми дуже їм вдячні, за чудовий настрій, креативну, злагоджену та цікаву роботу впродовж семінару. Віримо, що незабаром і в роботі вони проявлять себе не менш яскраво», – зазначила методист табору «Сонячний» УДЦ «Молода гвардія» Катерина Кочерба.

 

Працівники «Молодої гвардії», у свою чергу, із задоволенням ознайомилися із досягненнями Балтського педагогічного коледжу, зокрема, з інтересом відвідали сучасний клас школи, обладнаний за вимогами НУШ, який знаходиться в самому коледжі.

 

«Ми ще раз ствердилися у думці, що співпраця УДЦ «Молода гвардія» з Балтським педагогічним коледжем є взаємовигідною і перспективною для обох сторін», – підсумував візит заступник генерального директора з виховної роботи УДЦ «Молода гвардія» В.М.Бездень. 

 

 

  • b1
  • b2
  • b4
  • b5
  • b6
  • b7
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки