УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"У ВСЯКОГО МУСІЯ СВОЯ ЗАТІЯ" – ЯК ДІТИ В КЛУБАХ, СЕКЦІЯ ТА МАЙСТЕРНЯХ ЗАЙМАЮТЬСЯ

"У всякого МусІя – своя затія", – твердить народна мудрість, і ми переконані, що тут ідеться про те, як майже 800 відпочивальників Український дитячий центр "Молода гвардія" в одні і ті ж самі години з 14.30 до 18.00 розсипаються, як горошинки, по різних кімнатах, залах, кабінетах, холах, майданчиках дитячого центру, щоб зайнятися справою на свій смак і вибір! 

  

  

У першій майстерні, в яку зазираємо, плетуть прикраси з бісеру. І навіть не подумайте, що це заняття – тільки для дівчаток:

 

–  Щозміни серед найстаранніших відвідувачів нашої майстерні є хлопчики, – розповідає її керівник Юлія Валеріївна Юля Юзик, – приємно спостерігати, як вони зосереджуються на роботі, спочатку не дуже вправно, але щодалі все точніше нанизуючи намистинки на робочі нитки". Певно, і мамам вдома такі хлопчаки із задоволенням допомагають, – припускаємо ми.

 


А у майстерні "Стилістика" Олена Леонідівна навчає і стильні зачіски створювати, і новітні тренди моди відстежувати:

 

– Від бажаючих пізнати ази стилістики у нас просто відбою нема! – зізнається керівник майстерні. Причому, усі прагнуть якомога швидше почати створювати власні шедеври – майже ніхто не хоче витрачати час на теорію, слухати про історію виникнення одягу чи базові принципи моделювання та конструювання. "Хочу зробити суперзачіску" – найпопулярніше прохання, яке звучить у цій майстерні, – розповідає її керівник.

 

У медіа-центрі розвивають свої журналістські здібності. У ці дні кипить робота щодо підготовки 13-го випуску дитячої газети "Світ дитинства": пошук тем, рубрик, героїв, образів... Тут створюються плани до важливих інтерв'ю та редагуються уже готові замітки. Усіх юних журналістів об'єднує сильне бажання: "хочемо, щоб газету, яку ми створимо, усі діти не тільки з інтересом прочитували, а й показували її вдома мамам, татам і друзям, і навіть збергіали у сімейних архівах!"

 

Творча тиша панує у майстерні "Фантазія", де Наталія Володимирівна навчає нетрадиційним технікам малювання, а музика для натхнення супроводжує роботу у майстерні Галини Миколаївни "Чарівна стрічка". Але й музика, і тиша тільки сприяють комфортній творчості, пошуку у ній вираження свого власного "я" – унікального і прекрасного!

 

А от енергійні і непосидючі хлопці й дівчата обирають для себе інші заняття – туристичний клуб, у якому Дмитро Петрович і Андрій Євгенович готують до нового туристичного сезону: вчать в'язати вузли і розкладати різні види туристичного багаття... Ігор Володимирович пропагує сучасний вид орієнтування на місцевості – геокешинг. Тим часом, прихильники традиційних видів спорту теж не байдикують – вправляються хто у футболі, а хто – у шахах чи шашках...

 

Таким і має бути якісний дитячий відпочинок – різноманітним, цікавим, корисним, правда ж?)

 

 

 • 025
 • 026
 • 027
 • 028
 • 029
 • 030
 • 030a
 • 031
 • 032
 • 033
 • 034
 • 035
 • 036
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки