УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ТУРНІР ПРАВОЗНАВЦІВ У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

10 грудня, у міжнародне свято – день захисту прав людини, в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" відбувся правовий турнір „МОЇ ПРАВА” , ініціаторами якого стали представники головного територіального управління юстиції в Одеській області. 

  

  

Учні 10-А та 10-Б класів молодогвардійської загальноосвітньої школи утворили дві команди по 5 знавців права. Команди усформувалися і продумали оригінальні назви завчасно:

 

1-а команда «Мандаринки»: Пасалигіна Аліна, Батєнєв Володимир, Григорєва Софія, ЗемаТетяна,Чичва Вікторія.
2 команда «Чікі-бом-боні»: Пасхалов Юрій, Балабаньян Діана, Гончарук Даніїл, Карелін Андрій, Беляєва Яна.
3 команда «Праволюби»: СамойловаАріанна, Щирбина Ольга, Белінська Анастасія, МикульськийКонтянтин, Кулакевич Іван.
4 команда «Різдвяні захисники»: Ярощук Анастасія, Чемерик Ангеліна, Мифкевич Софія, Коценко Артем, Перро Юлія.

 

Турнір складався з трьох раундів, у яких учасники давали відповіді на запитання як закритого так і відкритого типу. Окремі питання викликали бурхливе обговорення і навіть суперечки. Тут дуже важливою була експертна допомога фахівців, яку очолювала начальник управління правової роботи та освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Надія Василівна Швець.

 

Після трьох раундів гри команди «Чікі-бом-боні» та «Праволюби» мали однаковий результат, тож вони мали відповісти на додаткове запитання, яке правильно і швидко здолала команда «Чікі-бом-боні».

 

"Вони дружні – вони команда, – зазначила Надія Швець і додала, – діти дуже обізнані в правознавстві, складається навіть відчуття, що вони навчаються в якомусь профільному класі».

 

На завершення діти отримали нагороди та призи, а декотрі з них захотіли поспілкуватися із фахівцями управління юстиції індивідуально. Учасникам команд сподобалось випробовувати свої знання, для наступного турніру вони просили підготувати навіть складніші запитання.

 

 

  • nnn1
  • nnn2
  • nnn3
  • nnn4
  • nnn5
  • nnn6
  • nnn7
  • nnn8
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки