УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

«ЮКІ. ЛЮДИНА 400 ШРАМІВ» – АВТОРКА КНИГИ ПРО СЛАВЕТНОГО ХОКЕЇСТА ПРОВЕЛА ПРЕЗЕНТАЦІЮ-МОТИВАЦІЮ

7 грудня журналістка, письменниця, волонтерка Олеся Яворівська презентувала у прес-центрі "Молодої гвардії" свою книгу "ЮКІ. Людина 400 шрамів". 

  

  

Діти дізналися факти з біографії славетного канадського хокеїста українського походження – Террі Савчука на прізвисько "Юкі", які і були покладені в основу художнього твору. Прізвисько "Юкі" закріпилося за хокеїстом через його українське походження (Юкі скорочено від Ukraine англійською).

 

Террі (він же Тарас) Савчук провів 21 сезон в Національній хокейній лізі. Граючи без захисної маски, отримав близько 400 шрамів лише на обличчі, не рахуючи низки інших травм та хронічного артриту. Але це не завадило йому завоювати чотири рази звання найкращого воротаря НХЛ та стати спортивною світовою легендою. Багато хто вважає, що так, як грав Террі, не грав жоден воротар ні до, ні після нього.

 

Захопивши підлітків історією славетного хокеїста, письменниця влаштувала для них вікторину, переможці якої отримали у подарунок книгу з автографом авторки. Щасливчиками стали 14-річна Юлія з Харківщини та 16-річні Вікторія з Дніпропетровщини і Юрій з Донеччини. А на завершення Олександра Яворівська дала дітям кілька важливих мотиваційних порад.

 

 У вас є переваги перед світом: юність і сучасні можливості, – сказала письменниця, – тож, йдіть до своїх мрій, шукаючи можливості для їх здійснення. Людські здібності не мають меж. Герой книги Юкі – це доказ, що мрія і сильне бажання можуть перемогти навіть за вроджені хвороби. Можливо, когось його історія надихне, навчить бути сильним і допоможе не зупинитися на шляху до власної мрії.

 

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5
  • n6
  • n7
  • n8
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки