УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"СОНЯЧНЕ ЛІТО" ВЗИМКУ У ГЛУХОВІ

3 грудня заступник генерального директора з виховної роботи В.Бездень та методист науково-методичного відділу А.Юрченко побували на святі творчого захисту практики "Сонячне літо" у Глухівському національному педагогічному університеті імені О.Довженка. 

  

  

Двадцять років минуло від моменту попереднього візиту представників "Молодої гвардії" до навчального закладу, розташованого на північно-східному краї далекої від Одеси Сумщини. Хоча, глухівські студенти у різні роки (в тому числі, влітку 2019 р.) ставали педагогами-організаторами в таборах нашого дитячого центру, тож настав час для відновлення і поглиблення активної співпраці між двома партнерами.

 

На офіційній зустрічі з адміністрацією були присутні ректор університету професор Олександр Курок, перший проректор Галина Кузнецова, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Володимир Зінченко. Обговорили не тільки традиційну студентську практику в дитячому центрі, а й можливості нових її виявів та підходів.

 

На кафедрі педагогіки та менеджменту освіти її завідувач професор Григорій Луценко, професор Анатолій Кузьмінський, завідувач практики Антоніна Бондаренко продовжували знайомити представників "Молодої гвардії" з особливостями і новаціями у підготовці педагогічних працівників в одному з найстаріших педагогічних вищих навчальних закладів України.

 

Творчий захист практики "Сонячне літо" став не тільки звітом про літню практику (її у 2019 р. проходили 227 студентів на базі 65 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку). Передаючи енергію літа, студенти презентували розмаїття таборів, ознайомили присутніх з умовами роботи в тому чи іншому оздоровчому закладі, демонстрували фрагменти табірного життя, представляли номери художньої самодіяльності, проводили майстер-класи...

 

Серед 5-ти збірних педагогічних команд "молодогвардійська" виступила останньою та, безсумнівно, якісно продемонструвала професіоналізм і високі стандарти діяльності дитячого центру. Особливу роль у цьому зіграли Володимир Лобушко та Оксана Цьомка (педагоги-організатори табору "Прибережний").

 

Василь Максимович Бездень подякував усім студентам (а це Вадим Касьяненко, Олег Коротченко, Олеся Новак, Валерія Богаєвська, Оксана Цьомка, Володимир Лобушко, Альона Кирик, Руслан Пилипенко – нагороджений університетом як найкращий педагог літа-2019) і висловив сподівання, що їхнє бажання повернутися до "Молодої гвардії" влітку 2020 року тільки зміцніє.

 

 

  • gl0
  • gl1
  • gl2
  • gl3
  • gl4
  • gl5
  • gl6
  • gl7
  • gl8
  • gl9
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки