УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"ЗБЕРЕМО КОЛЕКЦІЮ – СТВОРИМО МУЗЕЙ" – НОВА НАСТІЛЬНА ГРА ВІДТЕПЕР І У ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ

19 листопада команда юних поціновувачів музеїв з числа відпочивальників Український дитячий центр "Молода гвардія" відвідала Одеський муніципальний музей особистих коллекцій ім.О.В.Блещунова, де відбулось урочисте вручення музейної настільної гри "ЗБЕРИ КОЛЕКЦІЮ. СТВОРИ МУЗЕЙ". 

  

  

Створення і поширення пізнавальної настільної гри відбулося у рамках проєкту, реалізованого Музеєм завдяки фінансовій підтримці Українського культурного фонду Український культурний фонд.

 

За словами авторів та розробників гри, вона має привернути увагу дітей до того, на яких правилах та етичних нормах базується колекціонування, і як вони саме вони мають ставати основою "новостворених музеїв".

 

У процесі гри учасники зможуть знайомитись із видами колекціонування, унікальними технологіями виготовлення витворів мистецтва в різних культурах, етико-правовими аспектами колекціонування, описом окремих колекцій та музейних предметів зі збірки ОММОК ім Блещунова, історіями створення відомих світових музеїв на основі світових колекцій...

 

Презентуючи гру новим її відкривачам, художник, ілюстратор Марія Опрятова розповіла, що створюючи її, автори ніби малювали новий світ, естетичний і презентабельний водночас:
–  Людина із самого початку навчилися малювати і грати, і наша настільна гра – втілення для сучасників безмежного простору для пізнання, – зазначила художниця.

 

"Молодогвардійські" першопрохідці привезли із презентації кілька екземплярів гри і шалене бажання якомога швидше зібратися у колі друзів, щоб почати збирати власну музейну колекцію. 

 

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки