УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ЗАПОБІГАННЯ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДУ: КОЛИ НЕ РАНО ПОЧИНАТИ РОЗМОВУ

18-го та 19-го листопада в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" пройшли зустрічі старшокласників-відпочивальників зі спеціалістами благодійної організації "100 відсотків життя. Одеса". Інформаційні заходи відбуваються у рамках проекту соціального замовлення "ЖИТИ НА 100 ВІДСОТКІВ!" за фінансової підтримки Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради,  КУ "Одеський міський центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом". 

  

  

Цього разу 50 дітей старшого віку, які перебувають на оздоровленні в ДП УДЦ "Молода Гвардія", дізналися чимало справді важливої інформації щодо профілактики і запобігання ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДу, наркоманії та отримання життєвих навичок здорового способу життя. Для деяких дітей відверта розмова з представником благодійної організації здалася "занадто дорослою":

 

Хоч мені вже 16 років, – зізнається Наталя, яка приїхала на відпочинок із Львівщини, – та мені здається, що деякі знання чи факти, які я сьогодні почула, не мають до мого життя ніякого відношення, тож я могла б про них взагалі і не слухати.

 

Насправді, багато дорослих, як і Наталя, дотримуються думки про те, що проблема СНІДу стосується тільки представників певних "груп ризику" і зовсім не має стосунку ні до них, ні до їхніх дітей. Одне із завдань проєкту "ЖИТИ НА 100 ВІДСОТКІВ!" полягає якраз у тому, щоб люди володіли інформацією і знаннями про СНІД та передачу ВІЛ, щоб убезпечити себе від можливої загрози інфікування у майбутньому.

 

У рамках проєкту бажаючі працівники дитячого центру отримали можливість безкоштовно пройти експрес-тест на ВІЛ.

 

 

 

  • n1
  • n2
  • n3
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки