УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ТВІЙ ЗАХИСТ У ВІРТУАЛЬНОМУ ПРОСТОРІ

Не секрет, що для дітей і підлітків інтернет став важливою  частиною життя. Тож уміння добирати, аналізувати, оцінювати й використовувати інформацію є сьогодні актуальною компетенцією, якої варто навчатися без перерви на канікули чи відпочинок. 

  

  

6 листопада викладач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Одеської національної академії харчових технологій  Денис Попков провів для старшокласників таборів «Сонячний» та «Зоряний» інтерактивну лекцію «Твоя інформаційна безпека». Обговорювали основні загрози кіберпростору (комп'ютероманію, захоплення віртуальними інтернет-іграми та ін.). Спробували розібратися, що таке кіберзлочини і те, наскільки поширеними вони є в Україні. Хлопці й дівчата розповідали і про власний  досвід  існування у мережі і дослідили, які ознаки у ній має "кібербулінг" – образи, агресію, залякування, соціальне бойкотування.

 

Тішить, що діти розуміють надважливість власної інформаційної безпеки і активно ділилися своїми думками щодо її забезпечення, – поділився враженнями від спілкування Д.Попков.

 

Увечері того ж дня жіноча і чоловіча команди відпочивальників табору «Сонячний» змагалися в інтелектуальній програмі «Ми – за безпеку в інтернеті».  За результатами конкурсів, перемогу здобула команда хлопців. Вони підтвердили, що на це момент краще знаються і на антивірусах, і на можливостях творення відео-контенту, а також можуть впевненіше, ніж їхні суперники по грі опиратися інформаційним загрозам.

 

Нагадаємо, що сектор «Інформаційна безпека» є черговим етапом заходів , спрямованих на виховання у дітей-відпочивальників свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, які складають основу XI тематичної зміни «Платформа безпеки».

 

 

  • kiber1a
  • kiber2
  • kiber3
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки