УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

МЕДИЧНА БЕЗПЕКА – ТРЕТІЙ ЕТАП XI ТЕМАТИЧНОЇ ЗМІНИ

З 27 по 30 жовтня розпорядок життя відпочивальників УДЦ «Молода гвардія» підпорядковувався тематиці медичної безпеки особистості. Діти різного шкільного віку взяли участь у ряді розмаїтих справ, які охоплювали питання медичної допомоги і стосунків з лікарями, проблему здорового способу життя та профілактику шкідливих звичок. 

 

 

 

Завдяки співпраці із Одеським міським центром зайнятості, у дитячому центрі були влаштовані зустрічі із фахівцями організацій та установ, діяльність яких має відношення до формування безпечного середовища. Так, 28 і 29 жовтня фахівці КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" (фельдшери Михайло Витюк, Едуард Кіка, лікар-інтерн Владислав Крижановський) навчали дітей правилам надання першої медичної допомоги під час відпочинку біля води, розповідали і демонстрували на манекенах основні заходи, які здатна здійснити людина для порятунку чи зменшення страждань потерпілих у нещасному випадку.

 

Працівники патрульної поліції (зокрема, старший лейтенант Суворовського відділення поліції в м.Одеса Головного управління національної поліції в Одеській області Наталія Міхайлінець) зосередили своє спілкування зі старшокласниками на профілактиці наркоманії, куріння, вживання алкоголю, які не лише згубно впливають на здоров’я та фізичний розвиток дитячого організму, а й є причинами здійснення численних правопорушень.

 

30 жовтня соціальні працівники Світлана Дзюбінська, Володимир Дериземля, які представляють благодійну організацію "100 відсотків життя. Одеса" у рамках проєкту для дітей і підлітків "Жити на 100 відсотків"  за підтримки Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради провели у дитячому центрі тренінг, який торкався проблеми профілактики ВІЛ/СНІДу і наркоманії, а також попередження стигматизації і дискримінації серед підлітків. 

 

Лікарі медичної частини дитячого центру у ці дні також зустрічалися з дітьми не лише у стінах медичних пунктів і кабінетів. Проводячи бесіди з дітьми молодшого та середнього шкільного віку, лікарі торкалися важливості дотримання особистої гігієни при перебуванні на відпочинку, наголошували на значенні здорового харчування, режиму сну і фізичної активності, які у сукупності мають вилитися у справді якісний і корисний відпочинок. Лікарі традиційно відповідали на десятки запитань допитливих і прискіпливих відпочивальників і дали чимало і щодо вживання ліків, і щодо профілактики сезонних загострень простудних захворювань.

 

Тим часом, у таборах дитячого центру педагоги-організатори влаштовували ряд пізнавально-розважальних заходів на медичну і тематику здорового способу життя. Так, особливо яскраво і динамічно пройшла у таборі «Сонячний» станційна гра «Швидка допомога», на якій учасники знайомилися з особливостями різних розділів медицини, дізнавалися про походження та розвиток різних медичних напрямків і про те, які органи та частини організму знаходяться «під опікою» лікарів вузьких спеціальностей.

 

  • Результатом етапу «Медична безпека» стали барвисті і пізнавальні сторінки лепбуків, які діти власноруч виготовляють творчими групами у кожному загоні «Зоряного» та «Сонячного» таборів. Щодня ці розмаїті  книжки поповнюються важливою інформацією, яка візуалізує дитячу платформу безпеку, – розповідає методист науково-методичного відділу, куратор тематичної зміни «Платформа безпеки» Ірина Петрівна Бочко.

 

 

  • nnnnn1
  • nnnnn2
  • nnnnn3
  • nnnnn4
  • nnnnn5
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки