УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ТРИВАЄ ЦИКЛ ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗУСТРІЧЕЙ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

Представники патрульної поліції Одеської області внесли свій вклад у формування "Платформи безпеки" дітей, що відпочивають на XI тематичній зміні в Українському дитячому центрі "Молода гвардія". 

 

 

 

Так, 25 жовтня, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості Олена Пейчева познайомила дітей із черговою професією, яка відповідає за дотримання безпеки – інспектора патрульної поліції.

 

Зі старшокласниками інспектор Управління патрульної поліції старший лейтенант Вікторія Байдан провела інтерактивну бесіду "Відповідальність підлітків за порушення закону". Розмова була серйозною, бо мала торкатися тем, про які хлопці й дівчата зазвичай не дуже люблять говорити. Йшлося по різні види відповідальності – адміністративну, кримінальну за різні види правопорушень, про закони, яким вона регламентується, а також про причини здійснення правопорушень неповнолітніми особами.

 

А 28 жовтня відпочивальникам молодшого шкільного віку інспектори В.Байдан та старший сержант В.Бухан розповіли про правила дорожнього руху, вимоги до поведінки дітей на дорозі. Захоплення у малюків традиційно викликала можливість зазирнути всередину автомобілів патрульної поліції, на мить відчувши себе патрульним поліцейським, відповідальним за безпеку людей у місті.

 

Програмою тематичної зміни передбачений цілий цикл зустрічей дітей різного віку із представниками Патрульної поліції. Наша мета – формувати у дітей довіру до поліції, знайомити з особливостями професії інспектора поліції та кристалізувати повагу до неї у дитячому середовищі. 

 

 

  • p1
  • p2
  • p3
  • p4
  • p5
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки