УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!" – ПРАВОВИЙ ТУРНІР ВІД ФАХІВЦІВ ОДЕСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ

8 жовтня, у День юриста України, фахівці Головного  територіального  управління юстиції в Одеській області влаштували для відпочивальників таборів "Зоряний" та "Сонячний" дитячого центру "Молода гвардія" правовий турнір "ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!". 

 

 

 

2 команди юних правознавців через вирішення правових питань і завдань доводили, що володіють сильним потенціалом для того, щоб знайти, визначити і зайняти достойне місце у суспільстві.

 

"Розминались" хлопці й дівчата жваво: вказуючи назви основного закону України, дату проголошення української незалежності чи прийняття конституції.

 

Згодом організатори турніру вдалися до інтелектуального штурму, змушуючи пригадати історичні постаті Цицерона, Юлія Цезаря і, звичайно, богині Феміди.

 

Пізнавальною і надзвичайно корисною була частина турніру, у якій йшлося про права та обов'язки громадянина. Представники Одеської юстиції Надія Швець та Ірина Сільвеструк зазначали, що, влаштовуючи правовий турнір, мали на меті не стільки перевірити дитячі знання у цій галузі, скільки сприяти популяризації права у дитячому та підлітковому середовищі, формувати довірливе ставлення до фахівців, закладати основи правової культури.

 

Переможцем турніру стала команда табору "Зоряний" "Покемони", у її складі були: Данило Бондаренко, Володимир Сербін, Анна Бутусіна, Марк Слободян, Євгеній Каменський.

 

Приємним юридично-правовим бонусом для переможців стали дипломи, подарунки, а також вхідні квитки до Одеського зоопарку та тераріуму. "Працівники мають право на відпочинок", – стверджує "Кодекс законів про працю", а юристи, як відомо, це ті люди, які добре розуміються на виконанні встановлених законом процедур. Тож уже 11 жовтня команда відпочивальників Українського дитячого центру «Молода гвардія» матиме додатковий виїзд на об’єкт природно-заповідного фонду України – Одеський зоопарк.  

 

 

  • n01
  • n02
  • n03
  • n04
  • n05
  • n06
  • n07
  • n08
  • n09

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки