УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ХЛОПЦІ І ДІВЧАТА У ПОЛЬОТІ ЗА ГОРМОНАМИ АКТИВНОСТІ І ЗАДОВОЛЕННЯ

Розвага Zip-line – одна із найновіших на території Українського дитячого  центру "Молода гвардія" (вперше прийняла дітей навесні 2018 р.). 

 

 

 

Zip-line – це захопливий спуск по канатній колії з використанням пристроїв безпеки. Для дітей Zip-line – це невелика яскрава пригода, яка дарує розмаїття "гострих відчуттів", це певне фізичне навантаження, яке спричинює вироблення адреналіну, дофаміну, ендорфіну – гормонів, що у комплексі створюють чудовий настрій, наповнюють енергією та позитивними емоціями.

 

Протягом кожної тематичної зміни усі охочі відпочивальники дитячого центру щонайменше 1 раз відвідують канатний атракціон. Перед польотом інструктори одягають на дітей спеціальне обладнання, розповідають основні правила і вимоги безпеки.

 

От і у перший жовтневий день, хлопці й дівчата з 10 "Сонячного" куреня жваво спускалися по Zip-line. У миті, коли юні екстремали долали крихти страху і досягали максимального задоволення, їх зафіксували барвисті осінні світлини.

 

Нагадаємо, що програма перебування дитини на відпочинку в дитячому центрі «Молода гвардія» є дуже різноманітною і, крім основних, включає в себе набір екскурсійних та розважальних послуг. Серед них – описане вище відвідування канатного спуску Zip-line, дворівневого мотузкового парку у зеленій зоні на території центру, прогулянка центром м.Одеса, вистава в Одеському цирку або театрі музичної комедії, перегляд кінофільму у кінотеатрі мережі «Планета кіно», відвідання боулінг-клубу «Папашон» (для переможців за підсумками дитячих змагань). Важливо, що усі ці послуги включені до вартості путівки і не потребують жодних доплат від дитини, що приїхала на відпочинок. 

 

 

  • nn1
  • nn2
  • nn3
  • nn4
  • nn5

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки