УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ФЕСТИВАЛЬ ДЕБАТНИХ КЛУБІВ – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА НАСОЛОДА ВІД ГРИ ЗА ПРАВИЛАМИ

Уже кілька днів минуло від закриття V Всеукраїнського фестивалю Дебатних клубів-2019 (19-22 вересня, м.Одеса), а враження від нього продовжують виринати... Новий досвід,справжня командна гра, конструктивні суддівські коментарі, шепіт моря і атмосфера  взаєморозуміння, партнерства і дружби – ось так кожному з учасників запам’ятається дебатний фестиваль в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». 

 

 

У фіналі дебатного турніру, який відбувся 22 вересня, грали:

 

– ФОРМАТ КАРЛА ПОППЕРА: команди «Coconuts» (ССЗШ №314, м.Київ) та «Капітани сонця» – табір «Сонячний», УДЦ "Молода гвардія";

 

 

– ВСЕСВІТНІЙ ФОРМАТ ШКІЛЬНИХ ДЕБАТІВ: команди «The rolling wolves» (ССЗШ №9, м.Дніпро) та «Республіка ВІД» (НВК №12, м.Дніпро).

 

Керівник громадської організації «Нове бачення» Олена Зима та генеральний директор УДЦ "Молода гвардія" Едуард Лебединський підвели підсумки насичених подіями днів фестивалю, а омріяні кубки та сертифікати переможців V Всеукраїнського фестивалю Дебатних клубів 2019 року отримали учасники команд:

«Республіка «ВІД» НВК №12 м.Дніпро,

«Coconuts» ССЗШ«№314 м.Київ.

 

На закритті кожен бажаючий міг висловитись та поділитись своїми враженнями. Дебатерка команди «Капітани сонця» т. «Сонячний», УДЦ «Молода Гвардія» Кароліна Рибчанівська зізналася:

 

– «Я давно мріяла взяти участь в такому заході – і ось моя мрія здійснилась: я вперше стала дебатером! Зараз хочу порадити усім: не бійтеся виступати і не бійтеся доводити свою думку. Головне – робіть це аргументовано, стримано, виважено, без зайвих емоцій і обов'язково з повагою до опонента. Тоді ви, як і я, точно відчуєте, інтелектуальну насолоду від дебатної гри".

 

Варто додати, що залучення відпочивальників УДЦ «Молода гвардія» до заняття дебатами продовжиться і на наступних тематичних змінах в дитячому центрі. У цьому запевнила керівник науково-методичного відділу Наталія Щубелка:

 

–  За рахунок впровадження актуальних освітніх технологій, таких як дебати, освітній простір дитячого центру розширюється та модернізується.  Тож дебатний клуб «Акцент» активно діятиме в «Молодій гвардії» і залучатиме до дебатування за правилами все нових і нових відпочивальників на усіх тематичних змінах.

 

 

  • z01
  • z02
  • z03
  • z04
  • z05
  • z06
  • z07
  • z08
  • z09

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки