УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ПОЗНАЙОМИЛИСЬ З МОРЕМ У ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЗМІНИ

7 серпня в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" – день заїзду дітей на VIII тематичну зміну, останню у літньому сезоні 2019 р. Зі всіх куточків України до центру з'їжджаються організованими групами сотні дітей. Трапляється і так, що батьки усією родиною самі привозять на місце відпочинку улюблену доню чи синочка. З перших хвилин табори дитячого центру привітно зустрічають нових гостей, тож іноді здається, що кожен з родини готовий залишитися на найближчі 21 день тут, у "Молодій гвардії".

 

 

 

Усіх, на жаль, прийняти не вдасться,  бо табір "Зоряний" готовий цієї зміни вмістити 553, "Сонячний" – 394, "Прибережний" – 191 відпочивальника.

 

У цей день табори дитячого центру зустріли  дітей вітальною кампанією "Ми чекали на тебе!". Надворі стояла сонячна погода, що завжди є гарантом чудового настрою і допомагає створити перше тепле і позитивне враження.

 

Педагоги провели веселу ігрову програму з елементами танців, а діти різних вікових категорій по-своєму відгукнулися на пропозицію підтанцьовувати і приспівувати. Маленькі хлопчики й дівчатка ніжно «обліпили» щирих педагогів-організаторів, дорослі упевнено стали в ряд, поклавши руку на плече юнакові-вожатому, в якому очікують побачити друга, а молодші підлітки ще довго трималися трохи осторонь, обережно вглядаючись у все, що довкола відбувається. Їхнє знайомство з табором, з друзями, з дитячим центром продовжується...

 

Та все ж, з'їжджаючись на відпочинок з усіх частин країни, діти хочуть якнайшвидше дістатися МОРЯ. Найближчі 21 день, прожиті біля моря, обіцяють принести шалене задоволення...

 

Бачити, як прокидається сонце, як м'яко потягується вода, мружачись від перших променів, чути шум моря вдень і ввечері, вдихати його запах, гуляти вздовж берега і дивитися за горизонт, де округлюється земля... Усвідомлювати, що там, в глибині, відбувається стільки такого, що нам ніколи не побачити і не пізнати...

 

І, звичайно, усім хочеться досхочу плескатися у теплих морських хвилях, засмагати, грати у рухливі ігри і топтати гарячий пісок, ліпити мистецькі інсталяції на узбережжі і просто тішитися сонцю і літу.

 

Вже у перший день перебування в Український дитячий центр "Молода гвардія" діти вийшли до моря, милувалися його красою, а найбільші сміливці навіть спробували забігти у воду та на мить зануритися, щоб відчути її приємну освіжаючу прохолоду.

 

 

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 006a
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки