УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

БОРОЛИСЯ ЗА ЗВАННЯ «РОЗУМНИКА»

1-4 серпня в Одесі проходять події Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля».  За словами  його відвідувачів, «Зелена хвиля» – це чудові книжки, приємні зустрічі з давніми друзями й нові яскраві знайомства. 2 серпня, в один із днів проведення фестивалю, на зустріч із відпочивальниками УДЦ «Молода гвардія» завітав його учасник, журналіст і письменник Станіслав Бондаренко.

 

 

Письменник презентував дітям  книгу для батьків і дітей «Стасворди із загадок» – витвір «вигадника дядька Стаса,  який ще в минулому тисячолітті започаткував новий жанр –Стасворди». Як стверджує поет С.Бондаренко, стасворди не схожі ні на що інше, бо  замість звичних запитань містять цікавенні загадки. Автор упевнений, що коли письменник безпосередньо спілкується з дітьми,  залучаючи їх до інтелектуальної гри і творчості,  то шлях дитини до книжки стає коротшим і прямішим.

 

Так і трапилося цього дня у світлій «літературній читальні» на самісінькому березі Чорного моря. Близько 60 хлопчиків і дівчаток віком від 8 до 11 років заслуховувалися цікавими історичними фактами про Україну і видатних українців, а згодом боролися за звання «розумника», наввипередки розгадуючи «стасворди». Найактивнішим таки вдалося отримати дипломи «Розумника», а всі решта пообіцяли  Станіславові Бондаренку продовжувати розгадування загадок, щоб обов’язково ствердитися у цьому званні.  Задоволення від творчо-інтелектуального спілкування отримали і діти, і письменник, тим більше, що деякі діти гордо винесли із зустрічі книжки з автографом, ще одна пам’ять про таку розмаїту і насичену подіями VII тематичну зміну в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».

 

 

  • z1
  • z2
  • z3
  • z4
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки