УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

НОВА РОЗВАЖАЛЬНА ЛОКАЦІЯ ВІДКРИЛАСЬ У "МОЛОДІЙ ГВАРДІЇ"

4 липня в дитячому центрі "Молода гвардія" відкрилась КВЕСТ-КІМНАТА, яка обіцяє дарувати відпочивальникам інтелектуальні пригоди, цікаві загадки і головоломки, неймовірні враження та емоції. 

 


Відкриття КВЕСТ-КІМНАТИ провели у незвичній для дитячого центру особливій атмосфері посиленої секретності. Чому в атмосфері секретності? – запитаєте. А хіба ж можна по-іншому? Адже той, хто захоче спробувати свої сили, розгадуючи ланцюг логічних та інтелектуальних завдань, повинен зробити це, не маючи жодного уявлення про те, що діється за таємними дверима квест-руму.

 

На цій умові особливо наголосила оператор квест-кімнати, вчитель англійської мови школи УДЦ "Молода гвардія" Наталя Ситар:
Ми дуже хочемо, щоб кожен із відвідувачів квест-кімнати отримав тут якомога більше інтелектуального і психологічного задоволення. Хочемо занурити гравців в атмосферу причетності до чогось таємного, відомого тільки їм. Тож не маємо права розповідати про загадки нашого квест-руму", – розповіла вчитель.

 

Представники адміністрації дитячого центру – генеральний директор Е.Лебединський, заступник директора з виховної роботи В.Бездень, директор школи Н.Бакутіна, начальник методичного відділу Н.Щубелка разом із гостями – представниками закладів вищої освіти трохи порушили правила квест-кімнати, ставши свідками того, як перші її відвідувачі перерізали стрічку і розпочали свої інтелектуальні пригоди.

 

З величезною приємністю спостерігаю за тим, що квест-кімната нарешті відкрилась для перших, найсміливіших шукачів пригод. Вірю, що ця нова розважальна локація зробить наш дитячий центр ще цікавішим і більш сучасним. Бажаю вам не просто гарно провести час, а й відкрити у собі та членах своєї команди нові якості, наприклад, виявити справжнього лідера", – звернувся до дітей Едуард Лебединський.

 

...А вже з наступного дня усі діти, що відпочивають в Українському дитячому центрі "Молода гвардія", мають початкові знання з англійської мови, цікавляться літературою, географією, астрономією та іншими науками, можуть об'єднуватись у команди і бронювати місця на відвідування квест-кімнати в пошуках нових неймовірних вражень!

 

 

 

  • nn1
  • nn2
  • nn3
  • nn4
  • nn5
  • nn6
  • nn7a
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки