УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

#СТОПБУЛІНГ – ЗАСІДАННЯ ПРИМОРСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ М.ОДЕСИ

2 липня у Приморському районному суді м.Одеси відбулось судове засідання на тему "Покарання за булінг". Участь у процесі взяли підлітки з різних куточків України, які сьогодні відпочивають у 2-й команді табору "Прибережний" Українського дитячого центру  "Молода гвардія". 

 


Насправді, судове засідання, до якого залучили наших відпочивальників, було постановочним. Його мета – на прикладі із реального життя роз'яснити дітям, що булінг як соціальне явище є правопорушенням, яке, згідно із недавніми змінами в українському законодавстві, несе за собою реальне покарання.

 

Перед початком засідання до дітей звернулися заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області  Руслан Сауляк та голова Приморського районного суду м. Одеси Сергій Кічмаренко. Представники органів державної влади висловили сподівання на те, що спільними зусиллями фахівців органів юстиції, вчителів, громадськості, нам вдасться зменшити прояви булінгу, і жертв цькування в дитячих і підліткових колах ставатиме все менше.

 

З цікавістю діти знайомилися із роботою апарату суду, його канцелярії і навіть отримали змогу переглянути декілька судових рішень Приморського районного суду м. Одеси, винесених ще в 1944 році!

 

"Це була справді дуже цікава і неочікувана поїздка, з якої ми всі винесли чимало дуже важливих знань і неоціненних вражень!" – розповіла Діана Волчинська, 2 загін, т. «Прибережний», Херсонська обл.

 

 

  • n91
  • n92
  • n93
  • n94
  • n95
  • n96
  • n97

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки