УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

РАДІЄМО СПОРТИВНОМУ УСПІХОВІ ВОЖАТОГО-ЧЕМПІОНА

29 червня у м.Прага (Чехія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед молоді у розділі «куміте» и «ката» — European Youths Karate Championship 2019. У розділі "куміте" (категорія 70-75 кг) срібло здобув український спортсмен Радмір Прядка. 

 


Ми особливо радіємо за успіх спортсмена, адже Радмір Володимирович влітку 2019 р. поповнив ряди педагогів-організаторів Українського дитячого центру "Молода гвардія" і вже встиг стати одним із найяскравіших представників педагогічної команди табору "Сонячний".  Протягом своєї першої зміни в дитячому центрі, Радмір Прядка зіграв десятки різносторонніх ролей і виконав чимало  відповідальних позицій  – чого варта тільки стримано-офіційна роль ведучого урочистих церемоній відкриття та закриття Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» і величезна відповідальність бути вожатим у загоні дітей з інвалідністю.

 

 – Це діти, які  переконують нас, що ми здатні на більше.  Враховуючи те, що я працюю тренером, то я можу впевнено сказати, що саме ці діти подають  приклад нам, молоді.... Такою енергетикою, азартом, мужністю, сміливістю  володіють тільки вони.  Вони готові йти до кінця, долаючи всі перешкоди, які трапляються на їхньому шляху. Так,  працювати з ними дуже важко,  але – повірте – воно цього варте.  Я дуже вдячний «Молодій гвардії» за таку можливість! Це –  великий досвід  на все життя! – поділився емоціями Радмір Володимирович наприкінці першої таборової зміни.

 

І треба віддати належне силі характеру  20-річного спортсмена-вожатого: у напруженому ритмі «молодогвардійських» буднів Радмір знаходив час для власних тренувань і підготовки до відповідального чемпіонату Європи WKO ShinKyokushinkai. Тішимося тому, що "Молода гвардія" притягує активних і енергійних кращих представників української молоді. Бажаємо нашому колезі ще більших успіхів і перемог у спорті та житті!

 

 

  • nn
  • nn1
  • nn2
  • nn3
  • nn4
  • nn5

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки