УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"ХОЧУ. МОЖУ. БУДУ" – МОТИВУЮЧА СПІВПРАЦЯ ІЗ ВОЛОНТЕРАМИ ФОНДУ "МАНІФЕСТ МИРУ"

26 червня волонтери благодійного фонду «Маніфест МИРУ» залучили старшокласників, які відпочивають в Українському дитячому центрі "Молода гвардія", до серйозної справи – апробування елементів нової освітньої гри з розвитку навичок підприємництва. 

 


"Хочу. Можу. Буду" – мотивуючий слоган і ключова ідея освітнього проекту "Маніфесту Миру". Даючи дітям завдання розробити підприємницький проект зі створення власного кафе, дорослі рекомендували використати для його здійснення дієві практичні інструменти, підказки, поради. Працюючи над проектом, діти вчилися взаємодіяти у команді, створюючи покрокові плани для досягнення своєї мети, задумувалися над можливими небезпеками, переборювали труднощі, задумувалися.

 

"Хочу. Можу. Буду" – це дуже правильний шлях від мрії до її реалізації. Дякуємо фонду «Маніфест Миру» за надану підліткам гарну можливість разом подумати про своє успішне майбутнє. Вона важлива для усіх дітей, але особлива цінна для тих відпочивальників Українського дитячого центру «Молода гвардія», які згідно українського законодавства, «потребують особливої соціальної уваги і підтримки держави» – діти, які проживають у населених пунктах, розташованих  на  лінії зіткнення, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, позбавлені батьківського піклування та багато інших із числа тих, кого гостинно приймає дитячий центр "Молода гвардія" протягом усього року.

 

 

  • n51
  • n52
  • n53
  • n54
  • n55
  • n56

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки