УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"ЛІТНЯ ХВИЛЯ" – ТАБІР, У ЯКОМУ ВНОЧІ НЕ ЛЯГАЮТЬ СПАТИ

«Літня хвиля» – одна зі спеціальних літніх пропозицій від Український дитячий центр "Молода гвардія", це табір денного перебування, у який діти прибувають щоранку о 8.00, а о 18.00 пакують рюкзачки і в супроводі своїх батьків роз'їжджаються у різні боки на ночівлю додому, щоб наступного дня сюди знову повернутися за новими враженнями. 

 


"Ви знаєте, бувають миті, за які хочеться чіплятися руками, ногами, зубами і їх не відпускати… Знаєте, бувають дні, коли ти перестаєш пам’ятати, який день тижня, яке число, котра година і тебе це абсолютно не бентежить…. Якщо ви були в таборі, то знаєте. А якщо відпочиваєте в таборі денного перебування «Літня хвиля», то більш ніж впевнена, що ви це відчуваєте досі", – так емоційно розповідає про діяльність табору його керівник Ольга Хаджиогло.

 

Справді, «Літня хвиля» – це табір, де дітки (віком від 6 до 13 років) знаходяться лише вдень. Зміна тут триває, як і традиційна, 21 день. Тож перебування тут для дитини – не просто заповнення вільного часу протягом канікул, а й справжнє оздоровлення, основними складовими якого є дотримання розпорядку дня, здорове раціональне харчування, і цілий комплекс "спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення фізичного і психічного стану здоров'я дітей" (стаття 1 розділу I Закону України "Про відпочинок та оздоровлення дітей").

 

На цю мить уже минула половина першої літньої зміни. Дітки встигли досхочу накупатися у морі, пройти аква-естафету, відвідати мотузковий парк, прогулятися вуличками прекрасної Одеси, покататися на катамарані, відвідати цирк, гуртки, взяти участь у пісенно-ігрових програмах, квест іграх… і це лише половина!

 

Відпочинок у нашому таборі дуже активний, цьому сприяють наші досвідчені педагоги-організатори: Ступка С.М., Гарбузов О.В., Різник І.А., Клочковський А.Г. Батьки можуть не хвилюватися за своїх діточок, адже в нас працюють справжні професіонали!

 

Дні у таборі денного перебування "Літня хвиля" – незабутні. Вони наповненні яскравими емоціями, дружньою атмосферою.
З нами весело!
З нами цікаво!
З нами круто!

 

Приєднуйся до «ЛІТНЬОЇ ХВИЛІ» – будеш завжди на позитиві.

 

II зміна – з 22 червня по 12 липня

III зміна – з 15 липня по 04 серпня

IV зміна – з 7 по 27 серпня 2019 р.

 

  • d01
  • d02
  • d03
  • d04
  • d05
  • d06
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки