УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВІДПОЧИНОК+МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – ЯК ПОЄДНАТИ, ЩОБ БУЛО КОРИСНО І ЦІКАВО

7 червня з нагоди Дня журналіста (06.06), у таборах дитячого центру відбулись цікаві заходи, об’єднані однією формою і темою –  ФУТ-КВЕСТ "МЕДІА-ДРАЙВ". Особливо цікаво пройшов фут-квест у таборі «Прибережний». 

 


Знаємо, що в попередньому реченні було трохи забагато слів іншомовного походження. Та пробачте нас за них – дуже хотілося в самій назві не зашифрувати, а – якраз навпаки – якомога краще пояснити, чим же таким у нас діти влітку займаються. Роз'яснюємо слово за словом:

 

ФУТ (з англ. foot- нога)
КВЕСТ (з англ. – quest - спортивно-інтелектуальне змагання)
МЕДІА (з англ. media – засоби масової інформації)
ДРАЙВ (з англ. drive –величезна енергія, наполегливість).

 

Отож, швидко бігаючи у пошуках все нових і нових інтелектуальних завдань, команди з величезною наполегливістю і енергійністю виконували творчі задачі, тісно пов'язані з діяльністю засобів масової інформації. Тепер усе зрозуміло, правда ж?

 

Завдання квесту, як і годиться, були дуже різнопланові. Тут вам і реклама табору "Прибережний", і хіти із відомих телевізійних реклам, і імпровізовані відео-ролики "Дитинство без Wi-Fi", і есе на тему "Вплив МЕДІА на наше життя"... Ось лише деякі щирі та безпосередні приклади виконаних творчих задач:

 

Вплив медіа на наше життя

 

"Медіа зараз дуже розповсюджені в цілому світі. Що таке медіа? На мою думку, це те, що показують у телевізорі. Це – новини, фільми, мультфільми. На мою думку, без них зараз важко, тому що ніхто не буде знати новини свого міста, України та цілого світу. Медіа можуть бути різні, наприклад, відео або музика. Всі зараз слухають музику, яка відіграє серйозну роль в житті людей. Існує також багато різних повчальних відео, в яких можна вивчити англійську мову, дізнатися щось цікаве про рослин та тварин. Сьогодні такий вид медіа, як Ютуб може замінити телевізор, так як все те, що показують в телевізорі, потім завантажують до Ютубу, також на нього виставляють різні кліпи пісень, які потім завантажують з Інтернету – це музичні медіа. Є різні види медіа, і вони зараз дуже популярні в наш час, вони є скрізь. 3 команда, "Прибережний"

 

А от учасники 7-ї «Прибережної» команди по-своєму закликають берегтися від негативного впливу медіа:

 

«Ми дізнаємося з медіа про те, що відбувається в нашій країні. В нашій країні з'явився новий президент… Із-за дощів затоплювало деякі будинки… Коли почалися канікули, то деякі люди поїхали на море деякі діти в літні табори, а деякі – залишились відпочивати вдома… Діти та дорослі хворіють різними хворобами, часто – невиліковними…На світі багато людей, які виловлюють тварин, занесених до Червоної книги. Рослини теж винищують та спалюють…
Через телефони люди забувають про реальне життя, через телефони вони не вимикають праски, що призводить до пожеж та інших бід…. Люди, бережіть себе і не забувайте про природу!»

А ось приклади відеоробіт на теми «Дитинство без Wi-Fi», теж дуже цікавих і по-дитячому мудрих. 

 

 

 

Діти насправді дуже й дуже старалися, і, здається, справді отримували задоволення від власної інтелектуально-творчої діяльності! Дякуємо кожному з них!

 

А дорослі виконали мега-завдання як для процесу літнього відпочинку й оздоровлення – ознайомили дітей із видами медіа, розвивали дитячу здатність до медіатворчості, підняли проблему впливу медіа на особисте життя людини... Це був справді важливий день, який не мав залишити байдужим жодного відпочивальника.

 

 

  • f1
  • f2
  • f3
  • f5
  • f6
  • f7
  • f8

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки