УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

УЛЮБЛЕНА МУЗИЧНА КАЗКА В ОДЕСЬКОМУ ТЕАТРІ

У програму тематичних змін, які проходять в Українському дитячому центрі "Молода гвардія", входять виїзди на екскурсію містом Одеса з морською прогулянкою на катамарані, перегляди вистав у одеських культурно-розважальних закладах – цирку, театрі музичної комедії, національному академічному театрі опери та балету. Багато хто з відпочивальників відвідує театр уперше в житті, а є  серед них і ті, хто може сміливо назвати себе "завзятим театралом". Ось що розповіла юна глядачка Ірина Грищенко, відпочивальниця табору «Прибережний», після вистави в театрі музичної комедії: 

 


«Бременські музики» – ця казка братів Грім перекладена багатьма мовами, екранізована багатьма телекомпаніями, поставлена як п‘єса мільйонами театрами по всьому світу...

 

Наші відпочивальники приєдналися до величезного кола прихильників цього музичного шедевру. 4 червня ми відвідали Одеський театр музичної комедії імені Михайла Водяного. Те що побачили діти, які люблять цей мультфільм, приємно потішило і залишило теплий слід.

 

«Я мрію поїхати до цього театру знову, тому, що мені дуже сподобалося, як актори відігравали ролі з мультфільму мого дитинства», – каже Тетяна, відвідувачка театру та фанатка мультфільму,

 

Я теж була вражена до глибини душі, коли побачила, як діти і дорослі співають пісні разом з акторами, тому що знають їх напам‘ять. І я зрозуміла, що всі ми в якомусь сенсі музики. Не важливо, чи маємо ми хист до співу або танцю, навчитися можна чому завгодно і коли завгодно. Головне: сильно захотіти, адже у кожного в серці живе дитяча казка «Бременські музики» 

 

 

  • nnn1
  • nnn2
  • nnn3
  • nnn3a
  • nnn4
  • nnn5

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки