УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"ПОВІР У СЕБЕ" – відкрились фінальні змагання спартакіади серед особливих дітей

1 червня офіційно відкрились фінальні змагання XXVI Всеукраїнської спартакіади "ПОВІР У СЕБЕ" – серед дітей з інвалідністю. 

 


Двохсот дев’яносто п’ятьох учасників  спартакіади та їхніх тренерів привітали заступник начальника Укрцентру «Інваспорт» Ігор Бурий, начальник Одеського регцентру «Інваспорт» - В’ячеслав Гашибаязов, генеральний директор УДЦ «Молода гвардія»  Едуард Лебединський, директор Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи параолімпійського резерву Алла Черевко, заступник начальника відділу Укрцентру "Інваспорт" Наталя Алексєєнко.

 

"Молода гвардія" традиційно є для учасників спартакіади не лише базою для проведення змагань, але й гостинним місцем, у якому дарують зустрічі з новими друзями, можливість розкрити себе у творчих конкурсах та шоу, досхочу накупатися у привітних хвилях Чорного моря, справді гарно відпочити.

 

Спартакіада "Повір у себе" традиційно розпочалася із офіційним відкриттям I літньої зміни в Українському дитячому центрі "Молода гвардія", на яку з'їхалися до Одеси понад 1000 дітей.

 

За урочистостями з нагоди Дня захисту дітей та відкриття спартакіади прийдуть будні – змагання, випробування власних сил, суперництво, невдачі й перемоги. Ми бажаємо кожному юному учаснику змагань віри у свої можливості і оптимізму, нехай сонце, море і велике коло нових друзів стануть у цьому вірною запорукою! 

 

 

  • z31
  • z32
  • z33
  • z34
  • z35
  • z36
  • z37

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки