УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"ЩАСЛИВІ ДІТИ – УСПІШНА КРАЇНА!" – ЯРМАРОК РОЗВАГ ТА ПРОФЕСІЙ

"Щасливі діти – успішна країна!" – таким теплим гаслом були об'єднані усі дитячі майданчики, які відкрилися на зеленій галявині дитячого центру «Молода гвардія» в першій половині святкового Дня захисту дітей 1 червня. 

 


Керівники творчих майстерень, вчителі школи – куратори пізнавальних гуртків та клубів, спортивні та туристичні інструктори, педагоги-організатори таборів дитячого центру створили десятки локацій, на яких можна було малювати і плести з бісеру, перетягувати канат і веселитися із мультиковими персонажами, лазити по деревах з піратами і селфитись на фоні чудових фото-зон...

 

Завдяки співпраці із Одеським міським центром зайнятості, святковий ярмарок розваг доповнили майданчики фахівців Одеського центру професійно-технічної освіти, технічного коледжу та факультетів Одеської національної академії харчових технологій, КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф", Національної поліції, науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру МВС України, обласного центру комплектування та соціальної підтримки... Численні професіонали у захопливій формі знайомили дітей з особливостями своєї діяльності і просто дарували їм гарний настрій, посмішки і свято!

 

Понад тисяча дітей, які сьогодні відпочивають в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" (у їх числі – діти з інвалідністю, учасники Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе"), протягом двох годин набиралися емоцій та вражень, а доброзичливі фахавці не втомлювалися роз'ясняти, навчати, залучати... Навіть і не скажеш, яка з локацій викликала найбільший інтерес – смаколики з солодкою "мастикою" чи манекени у машині екстреної медичної допомоги, демонстрація зразків зброї від представників збройних сил України чи неймовірної краси зачіски від професійних стилістів – кожний дорослий отримав величезну дитячу віддачу за свою працю і небайдужість.

 

А кожна дитина, здається, сьогодні почала відчувати, наскільки цікавим, веселим і яскравим буде її ЛІТО-2019! 

 

 

  • z01
  • z02
  • z03
  • z04
  • z05
  • z06
  • z07
  • z08
  • z09

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки