УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

УРА! ПЕРША ЛІТНЯ ЗМІНА РОЗПОЧАЛАСЯ!

Із першими сонячними променями 30 травня розпочався заїзд дітей у табори "Зоряний", "Сонячний" та "Прибережний" Українського дитячого центру "Молода гвардія" на І літню зміну 2019 року. 

 


Близько тисячі дітей зі всіх куточків України стануть її учасниками, щоб відпочити і зробити власний 21 "КРОК ДО УСПІХУ" – таку назву має ця тематична зміна.

 

Вже найближчими днями у програмі зміни – гучне святкування Дня захисту дітей, до організації якого долучаться Одеський центр зайнятості, Одеська національна академія харчових технологій, військовослужбовці Національної гвардії України, зразковий ансамбль народного танцю "Барвінок" та інші численні гості дитячого центру.

 

Далі у програмі – десятки яскравих конкурсів і творчих майстерень, шоу-програм та квестів, екскурсій, прогулянок містом та на морському катамарані, спортивні естафети, мотузковий парк, вечори біля багаття, пісні, танці, розваги...

 

Та найголовніша літня принада – тепле і привітне Чорне море – уже сьогодні раде потішити наших відпочивальників. Температура води в морі +21°С. Занурюйтесь і отримуйте задоволення від літа, сонця, моря і відпочинку в чудовій країні дитинства – Українському дитячому центрі "Молода гвардія".

 

 

  • nn1
  • nn2
  • nn3a
  • nn4
  • nn5

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки