УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

«МІСТЕЧКО МАЙСТРІВ» МУЖНІХ ПРОФЕСІЙ ВІДКРИЛОСЯ У «МОЛОДІЙ ГВАРДІЇ»

19 квітня за сприяння Одеського міського центру зайнятості в УДЦ «Молода гвардія» відбувся ще один масштабний профорієнтаційний захід – "Містечко майстрів". Цього разу майстрами-професіоналами, які презентували для понад 850 дітей з різних куточків України свою діяльність, були представники «мужніх професій». У «Містечку майстрів» взяли участь: 

 


– Одеський прикордонний загін; 
– Південне територіальне управління Національної гвардії України;
– Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф; 
– Одеський загін морської охорони; 
– Одеський державний університет внутрішніх справ.

 

Представники роботодавців, як завжди, яскраво презентували організації, які вони представляють, та провели захоплюючі майстер-класи. Школярі в пізнавально-розважальній формі мали змогу спробувати себе у різноманітті професій захисників та рятувальників, і замислитися над важливістю правильного вибору майбутньої професії. Із захватом хлопці й дівчата приміряли спеціальне спорядження, спостерігали за вмілими діями службових собак під керівництвом досвідчених кінологів, тренувалися робити штучне дихання на спеціальному манекені та виконували ще багато елементів, які допомагали відчути специфіку роботи справжніх майстрів своєї справи.

 

За створення гарного настрою дякуємо вокалістам, курсантам Одеського державного університету внутрішніх справ Вадиму Герману, Юрію Колбасюку, Максиму Жеребцову, Ліані Ігнатьєвій, Владиславі Благодир, Дар'ї Дерев'янко, Ігорю Шевчуку, Олені Буркун, Юрію Кибукевичу, Інні Цьока. Діти співали і пританцьовували під запальні пісні молодих курсантів, а думки про вибір мужньої професії для свого майбутнього, без сумніву, зародилися у багатьох підлітків. Недаремно вони так активно брали участь у профдіагностичному тестуванні від фахівців центру зайнятості. Захопились – звірили свої можливості – приймуть правильне рішення у майбутньому!

 

 

  • prof1
  • prof2
  • prof3
  • prof4
  • prof5
  • prof6
  • prof7
  • prof8

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки