УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

НА ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ У ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

16 квітня заступник директора з виховної роботи Українського дитячого  центру "Молода гвардія" презентував дитячий центр на "Ярмарку вакансій", яку провели у Південноукраїнському національному педагогічному університеті ім. К.Д.Ушинського. 

 


Студенти і випускники університету мали змогу ознайомитися з цілою палітрою педагогічних та інших вакансій від роботодавців м.Одеси. Серед них і приватні заклади освіти, і IT компанії, і навіть військові частини Національної гвардії України.

 

Педагог-організатор – професійна позиція, яку спеціаліст, як правило, займає не надто довгу тривалість часу (молоді люди дорослішають, одружуються, переїжджають, зростають кар'єрно і особистісно). Тож розумні і талановиті педагоги-організатори у таборах дитячого центру завжди потрібні. Про це розповів заступник директора В.М.Бездень.

 

«Кінець зими-початок і середина весни – це період, коли ми активно зустрічаємося зі студентами вищих закладів освіти у різних куточках України у пошуках своїх майбутніх працівників. Презентуємо діяльність УДЦ «Молода гвардія», розповідаємо про особливості роботи, описуємо  труднощі і наголошуємо на перевагах професії педагога-організатора. Віримо, що і серед студентів чи випускників Південноукраїнського університету знайдуться ті, кого ми «зачепили» ідеєю працювати у найкращому дитячому центрі на березі Чорного моря».

 

З умовами роботи в дитячому центрі і можливостями, які ця робота відкриває, можна ознайомитися у рубриці «Педагогам, колегам, партнерам» на цьому сайті  http://moloda-gvardiya.com.ua/uk/pedahoham/2129-shkola-pedagoga-organizatora-24

 

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки