УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

КРАЩИЙ ВОРОТАР ЗИМОВОГО ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ “В 9-КУ” – МИХАЙЛО ХОМ’ЯК

10 квітня відбулось нагородження переможців зимового турніру з міні-футболу  “В 9-КУ” у м.Одеса. Команда МФК «Молода гвардія», до складу якої входять нинішні та колишні працівники дитячого центру, отримала кубок, посівши у турнірі ІІІ місце. Педагог-організатор табору «Сонячний» Михайло Хом’як отримав від організаторів нагороду у позиції «кращий воротар». 

 


Місце у трійці переможців турніру далося команді «молодогвардійців» дуже непросто. За словами гравців, початок сезону для команди був, без перебільшення, провальним. Але хлопцям вдалося зібратися, почати виступати достойно і повністю змінити ситуацію у турнірній таблиці. В результаті – дуже заслужене ІІІ місце команди, яка вже вміє грати у «свій футбол»,  вітаємо!

 

Нагадаємо, що “В 9-КУ” – це Всеукраїнський аматорський чемпіонат з футболу, який проходить у 8 містах України і в якому беруть участь понад 5 тисяч любителів футболу-непрофесіоналів. Участь у чемпіонаті приваблює щораз більше гравців цікавим форматом, можливістю випробувати свої сили, азартно позмагатися і водночас гарно і змістовно відпочити. 

 

 

  • nn1
  • nn2
  • nn3

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки