УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

СТАРТУВАЛИ «ДОБРІ СПРАВИ-2019» БЛАГОДІЙНОГО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ

13 квітня в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" пройшли творчі майстер-класи для дітей з малозабезпечених сімей міста Одеси та їхніх батьків у рамках проекту «Недели добрых дел». 

 


У компанії керівників творчих майстерень О.Грипачевської, Т.Волошановської, Г.Семенюти, Ю.Юзик, діти творили "Ляльки-мотанки своїми руками", моделювали "Гарні зачіски для донечки", виплітали "Бісерні намистинки", а також готувалися до Великодня, виготовляючи іграшки з мішковини «Декоративні пасхальні кролики».

 

Трохи шкода, що зовсім не багато одеських діток завітали цього недільного дня на гостини до дитячого центру, проте обіцяємо: цікаві, корисні і дуже добрі справи-2019 тільки починаються!

 

Нагадаємо, що проект «Недели добрых дел» – це волонтерський благочиний проект, метою якого є не збір коштів, а ресурсна допомога і волонтерська діяльність, основним змістом якої є добро у найширшому його розумінні. Проект розпочався в Одесі ще у 2011 р. Щороку тижні добрих справ стають на одну одиницю тривалішими, цьогоріч цікаві благодійні проекти реалізовуватимуться в м.Одеса вже протягом 9-ти тижнів. У рамках проекту планують провести більш, ніж 120 різноманітних справ для людей різного віку – дітей, підлітків, літніх людей.

 

 

  • n02
  • n03
  • n04
  • n05
  • n06
  • n07

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки